» פנאי » הדפסה על עץ לתמונות שהופכות למזכרת

הדפסה על עץ לתמונות שהופכות למזכרת

מחפשים דרך מיוחדת לשלב תמונות משפחתיות ושאר תמונות יפות ומיוחדות שאתם צילמתם בעיצוב הבית? עם הדפסה על עץ יש לכם הזדמנות להדפיס כל תמונה על לוחות של עץ, במחשבה ראשונה נראה כי מדובר ברעיון לא שגרתי אך כאשר בוחנים את התוצאות מגלים הדפסה איכותית שהופכת את התמונות המשפחתיות שלכם יפות, מיוחדות ומרגשות עוד יותר.

אם אתם מחפשים רעיון מקורי למתנה לבן זוג או לסבא וסבתא, הדפסה על עץ של תמונות תהיה בחירה מצוינת.

מה אנחנו מציעים?

אנחנו מציעים ללקוחות שלנו הדפסה על עץ המתבססת על טכניקת הדפסה מתקדמת, אנו מדפיסים את התמונה ישירות על לוח העץ תוך כוונה לשמור על המרקם המיוחד והמראה הטבעי של העץ. נציין כי ישנה גם אפשרות של הדפסה על עץ תוך אטימה של העץ ויצירת מראה חלק יותר. נציין כי ההדפסה עמידה למשך שנים רבות, יש לכם כאן מזכרת מקסימה לבית למשך תקופה ארוכה. כמו כן, התמונות מודפסות באיכות גבוהה מאוד תוך בקרת צבעים מקסימלית. לכל תמונה מצורפת גם שכבת הגנה לשמירה מפני נזקים של טביעות אצבע או לכלוך.

כולכם מוזמנים אל האתר בכדי להתרשם מאפשרויות של הדפסה על עץ לתמונות אישיות שלכם וליצירת פריטים מיוחדים לעיצוב הבית.

הדפסה על עץ בעצמי – האם זה אפשרי?

 

אפשר במידה מסוימת להדפיס תמונות על עץ גם בעצמכם, בכדי לעשות זאת עליכם להשיג משטח עץ מתאים, תמונה מודפסת בגודל מתאים, ג'ל מדיום ומוד פאדג (אפשר להשיג בחנויות יצירה). על גבי משטח העץ יש למרוח שכבה של ג'ל מדיום ולהניח את התמונה על גבי הג'ל עם הפנים כלפי מטה. יש להדק היטב את התמונה אל המשטח ולהמתין לילה שלם. למחרת ננגב את התמונה עם מטלית רטובה קלות ונסיר אותה ממשטח העץ.