» אוכל ומזון » מהו קייטרינג גורמה

מהו קייטרינג גורמה

אוכל טוב הוא המפתח לאירוע מוצלח, כולנו שואפים להעניק לאורחים שלנו את הטוב ביותר, לזכות במחמאות רבות ולהיות אלו שהצליחו להפיק אירוע שהפך לשיחת היום. עם קייטרינג גורמה יש לכם סיכוי טוב להיזכר בתור מפיקי אירועים מוצלחים ואיכותיים, אירועים אליהם כולם ירצו להיות מוזמנים. מעולם לא היה זה פשוט יותר להפיק אירוע מוצלח, אוכל טוב כולם אוהבים, בחירת קייטרינג גורמה תבטיח את הצלחת האירוע.

מה מאפיין קייטרינג גורמה?

רגע לפני שאתם נרתעים וחוששים מפני מחירים גבוהים חשוב להדגיש כי קייטרינג גורמה אינו בהכרח הקייטרינג היקר ביותר, אפשר למצוא שירותי קייטרינג גורמה גם במחירים הוגנים. תמחור הקייטרינג מתבסס בעיקר על עלויות של חומרי הגלם, אם תבחרו מנות המבוססות על חומרי גלם פחות יקרים התעריף הסופי יהיה בהתאם.

1.      קייטרינג גורמה הוא בראש ובראשונה כזה המקפיד להגיש רק אוכל טרי, כל חומרי נגלם נבחרים בקפידה תוך הקפדה על שימוש ברכיבים טריים. הירקות כולם טריים, עשבי התיבול טריים, המאפים טריים, הבשרים טריים וכך גם הדגים והירקות.

2.      סטנדרטים גבוהים של איכות הם המפתח לאוכל גורמה, אנו מקפידים לרכוש את חומרי הגלם שלנו ממיטב הספקים בכל תחום. חומרי הגלם הם בחלקם תוצרת ישראל ובחלקם תוצרת חוץ.

3.      הגשה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה, אנחנו מקפידים על עיצוב מזמין ומעורר תיאבון של כל מנה קטנה כגדולה.

4.      טעמים טובים ומאוזנים התואמים את הטעם שלנו הישראלים הם המפתח לאוכל טעים באירוע. אם נגיש מטעמים בסגנון יפני עם פירות ים לא מוכרים בישראל סביר כי נזכה לתגובות פושרות, אנחנו בוחרים את הטעמים על פי הטעם הישראלי עם תוספות מפתיעות.

 

5.      ניקיון הוא המפתח לאוכל טרי, בריא, שירותי קייטרינג גורמה הם כאלו המקפידים על סטנדרטים גבוהים של ניקיון ושירות.