» מימון » משרד האוצר כספים אבודים ששייכים לציבור

משרד האוצר כספים אבודים ששייכים לציבור

לאחרונה ישנם פחות פרסומים אודות הכספים האבודים המוחזקים בחברות הביטוח. ממשק משרד האוצר כספים אבודים עדיין פעיל ומאפשר ביצוע חיפושים אונליין ללא עלות. משרד האוצר קבע כי על חברות הביטוח לגבות דמי השתתפות נמוכים בעבור אותם חשבונות אבודים, דבר המגדיל את המוטיבציה של החברות לחפש אחר בעלי הכספים.

למי מגיעים הכספים האבודים?

מדובר בכספים השייכים למבוטחים עמם חברת הביטוח אבדה קשר. אלו הם חשבונות השייכים לכאלו ששכחו אודות קיום החשבונות האלו או הפסיקו להפקיד בהם כספים.

האם ישנם כספים אבודים השייכים לי?

כדאי לבצע חיפוש יסודי על ידי חברת מקצועית, רק כך תוכלו לדעת האם ישנם כספים אבודים להם אתם זכאים. ממשק משרד האוצר כספים אבודים יוכל לספק לכם תוצאות ראשוניות אך לא חיפוש יסודי המבטיח תוצאות חד משמעיות.

מהו ממשק משרד האוצר כספים אבודים אונליין?

לפני מספר שנים החליט שר האוצר לעודד את הציבור לבחון האם בתוך מיליארדים של כספים אבודים המוחזקים בחברות הביטוח ישנם סכומים השייכים לו. בעזרת ממשק משרד האוצר כספים אבודים אונליין תוכלו לבצע חיפוש ללא עלות לאיתור של כספים אבודים להם אתם זכאים.  

איך מבצעים חיפוש?

כל שיש לעשות הוא לגלוש אל האתר ולבצע חיפוש פשוט תוך הזנת פרטים אישיים, שימו לב, כל אדם רשאי לבצע כ-5 חיפושים בלבד.

מה פירוש התוצאות?

ממשק משרד האוצר כספים אבודים מציג בפניכם רשימת קופות חיסכון לא פעילות, רשימת קופות חיסכון לטווח הארוך בהן לא בוצעה כל פעולה במהלך השנה האחרונה. שימו לב, התוצאות של ממשק משרד האוצר כספים אבודים אינן מלאות, לתוצאות מלאות כדאי לפנות אל חברה מקצועית.  

איך אקבל את הכספים שלי הכי מהר?

 

פנייה עיקשת אל החברה המחזיקה בכספים.