» משפחה » חתונות » השכרת לימוזינה לחתן כלה

השכרת לימוזינה לחתן כלה

יום החתונה שלכם הוא יום מאוד מיוחד, יום בו לא תוכלו לנסוע ברכב רגיל, היום הזה הוא יום של השכרת לימוזינה או רכב יוקרה אחר.

איזו לימוזינה כדאי לבחור?

אנו מציעים כמה גדלים של לימוזינות להשכרה, כל השכרת לימוזינה מוקדמת תעניק לכם בחירה מרובה יותר. את הלימוזינה המתאימה לכם תבחרו בהתאם לכמות המלווים שתרצו יחד עמכם ביום הגדול. ההמלצה שלנו היא לימוזינה לבנה יוקרתית וחגיגית לחתן ולכלה.

יתרונות של נהג פרטי

עם נהג פרטי תוכלו אתם להיות פטורים מדאגה לנהיגה ביום החשוב ביותר בחייכם. מאחורי ההגה יושב נהג מקצועי ומיומן. העמידה בפקקים הופכת נעימה בתוך לימוזינה יוקרתית. גם הכלה הלחוצה ביותר תהיה רגועה בתוך לימוזינה מפוארת ומפנקת. השכרת לימוזינה היא ללא כל ספק תוספת חובה ליום החתונה.

האם להקרין את הכניסה לאולם?

רגע הכניסה שלכם את מתחם האירוע הוא רגע מרגש, האורחים כולם מפנים את מבטם בכדי לבחון את שמלת הכלה ולהתרגש יחד עמכם. ההמלצה שלנו היא הקרנת רגע הכניסה שלכם אל מתחם האירוע על גבי המסך באולם יחד עם שיר רומנטי.

אל תשכחו גם להצטלם על רקע הלימוזינה היפה, מדובר בחוויה של פעם בחיים. לימוזינה היא המקום להצעות נישואין ונסיעה אל ירח הדבש באווירה רומנטית מפנקת.

הפתעה לחתן ולכלה

 

אם אתם מופקדים על קישוט הרכב מטעם החתן והכלה מתוקף תפקידכם כשושבינים או מלווים ביום הגדול, יש לכם הזדמנות להפתיע אותם עם השכרת לימוזינה יוקרתית ומפנקת. לימוזינה עם נהג פרטי, מיני בר, מושבי עור נוחים, סאונד איכותי, מסכים ובעיקר, מרחב נוח לנסיעה עם החליפה ושמלת הכלה היפה. הפתיעו את החתן והכלה עם השכרת לימוזינה לבנה וחגיגית לקראת האירוע, צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על חבילת חתן כלה שלנו.