» עסקים » שקיות קרטון ממותגות לעסק

שקיות קרטון ממותגות לעסק

הניסיון שלנו בתחום מוצרי האריזה לעסקים לימד אותנו כי בחירת מוצרי האריזה משפיעה על מיתוג ותדמית העסק. עם שקיות קרטון תצליחו לתרום לשמירה על איכות הסביבה תוך קידום התדמית העסקית ומתן פתרונות אריזה הולמים ונוחים ללקוחות. אנו מציעים שקיות קרטון איכותיות וחזקות עשויות קרטון בכמה גוונים וגדלים, הצבעים הפופולריים ביותר היום הם לבן וחום, אך ניתן להזמין גם שקיות ממותגות בצבעים נוספים. על גבי השקיות תוכלו להדפיס את לוגו בית העסק ושאר מסרים של שיווק.

מסתכלים גם בקנקן

עיצוב השקית ושאר מוצרי האריזה בהם אתם משתמשים משפיעים על התדמית העסקית. כמותג איכותי עליכם להשקיע בהתאם גם ברכישת שקיות ממותגות הולמות. בחירת שקיות קרטון לאריזת המוצרים היא הבחירה של רוב העסקים המובילים בתחום האופנה, הקוסמטיקה, הצעצועים, הנעליים ועוד. העסקים המובילים כבר יודעים כי הלקוח מסתכל גם בקנקן וגם במה שיש בתוכו, הם אינם ממהרים להתפשר על שקיות ניילון פשוטות.

יתרונות של שקיות קרטון

1.      שמירה על איכות הסביבה תוך שימוש בקרטון כחומר מתכלה, ניתן לרכוש מראש שקיות קרטון עשויות נייר ממוחזר מתכלה.

2.      עמידות לאורך זמן, אנו מקפידים על חיבור חזק של הידיות לשקית, הקרטון הוא חומר חזק, בארצות הברית ואירופה שקיות קרטון משמשות לנשיאת מצרכים מהמרכול, גם מוצרי מזון כבדים.

3.      הדפסה על שקיות קרטון פשוטה ומהירה, ניתן לעצב בקלות שקיות ממותגות לקידום העסק וחיזוק המותג והתדמית העסקית.

4.      מבחר גדול של צבעים, גדלים וסגנונות, אצלנו יוכל כל בעל עסק למצוא לעצמו את השקיות המתאימות לו ביותר.

5.      שימוש נוח ללקוח ולעובדי החנות.

6.      פופולריות, שקית קרטון היא המילה האחרונה בתחום האריזה, היא הבחירה המועדפת על הלקוחות על פני שקיות ניילון או שקיות בד ממותגות.

 

7.      מחירים נוחים ושירות אישי מהיר, אנו מספקים הזמנות של שקיות ממותגות במהרה.