» עסקים » רישיון עסק למסעדה בחיפה – מה חשוב לדעת?

רישיון עסק למסעדה בחיפה – מה חשוב לדעת?

את מחלקת רישוי עסקים בחיפה תוכלו למצוא ברחוב ברואלד 5 בעיר, יש קבלת קהל ויש מענה טלפוני, בכדי לקבל רישיון עסק למסעדה בחיפה יהיה עליכם לייצור קשר עם מחלקת רישוי עסקים ולפעול בהתאם לנהלים שלהם.  עסקים בתחום המזון בחיפה ובכל אזור אחר בארץ נדרשים להציג רישיון עסק למסעדה לשם הפעלתה והגשת מזון ללקוחות. הרשויות המקומיות בהן פועלות המסעדות הן שקובעות את הנהלים לקבלת רישיון עסק למסעדה בהתאם לחוק.

מהי מטרת החוק?

המחוקק קבע את החוק בכדי להבטיח כי כל העסקים אינם מהווים כל סכנה לציבור הלקוחות, לעוברים ושבים ולעובדי בית העסק. החוק מבקש לוודא כי העסק פועל ללא סיכון או סכנה לפגיעה אפשרית בלקוחות, בתושבי העיר ובתשתיות העירוניות. כאשר עומדת על הפרק הקמת מסעדה חדשה בחיפה או כל עסק אחר למכירת מזון מבקשת הרשות המקומית לוודא כי המקום עומד בסטנדרטים אותם קובע החוק.  

מי צריך לקבל רישיון עסק?

נציין כי לא כל סוגי העסקים הפועלים בעיר חיפה חייבים בקבלת רישיון עסק, ייתכן כי בעבור העסק שלכם אין חובת קבלת רישיון. בכדי לברר האם עליכם להציג רישיון או לא צרו קשר עם מחלקת רישוי עסקים בחיפה. עסקים בתחום המזון, מסעדות, בתי קפה, פאבים וגם דוכני מזון מהיר מתבקשים להציג רישיון עסק למסעדה על פי התקנות המקומיות. הרישיון הוא חובה בעבור כל עסק בו מתקבלים לקוחות ובו מבשלים ומאחסנים אוכל.

מחלקת רישוי עסקים בחיפה – נעים להכיר

 

המחלקה מאוישת על ידי נציגים מקצועיים ואדיבים, נציגים עם אהבה לעיר חיפה והרבה מוטיבציה לספק לתושבי העיר את השירות הטוב ביותר. בכדי לקבל רישיון עסק למסעדה בחיפה יהיה על בעל העסק לעמוד בקריטריונים אותם קובע החוק, לא נגלה פשרות בנושא בטיחות או תברואה.