» מיסים » יעוץ מס » יועצי מס לקבלת החזרי מס לעצמאיים

יועצי מס לקבלת החזרי מס לעצמאיים

החוק בישראל קובע חישוב מאוד ספציפי לגובה המס אותו עליכם לשלם, כול עצמאי מכיר את הרגע בו מתקבלת דרישה לתשלומי מס נוספים בעבור השנה שחלפה, מעט עצמאיים מכירים את הפעולה ההפוכה, אך בעזרת יועצי מס מקצועיים הדבר אפשרי, קיימים גם מקרים בהם תקבלו החזרי מס, לעתים מדובר יהיה בסכומים משמעותיים.

הכול תלוי ביועץ המס

ישנם יועצי מס שיאמרו לכם כי הדבר הנכון ביותר יהיה תשלום מס מינימלי במהלך השנה תוך ציפייה להשלמת התשלום החסר בסוף השנה בהתאם לדוחות הסופיים. מולם ישנם יועצי מס הטוענים כי הדרך הנכונה ביותר לניהול תשלומי המס תהיה תשלום מקסימלי של הסכום הדרוש בכדי למנוע מקרים בהם תתבקשו לשלם תוספת בסוף השנה, אלו גם המקרים בהם תקבלו החזרי מס בסוף השנה.

רשות המסים מתנהלת בצורה הגונה

חשוב להבין כי רשות המסים בישראל פועלת בהתאם לחוק, אחוזי המס אותם אתם נדרשים לשלם קבועים וידועים מראש. הסיבה לכך שלא קיים סכום קבוע אותו נדרשים עצמאיים לשלם היא הרווח המשתנה של העצמאיים, רוב העצמאיים אינם מרוויחים משכורת אחידה זהה בכל חודש.

 

עבודה עם יועצי מס חיונית בעבור העצמאיים בישראל המבקשים שלא לדאוג לתשלומי מס או התנהלות מול רשויות המס. אם יש לצדכם יועץ מס עליו תוכלו לסמוך בראש שקט התמזל מזלכם, הוא מנהל את תשלומי המס ומעדכן אתכם מעת לעת בדרישה לתשלומים נוספים או קבלת החזרי מס. אם יועצי המס שלכם אינם עושים זאת בעבורכם זה הזמן לשקול להחליפם באחרים, לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות החזרי מס לעצמאיים ושאר נקודות זכות מול רשויות המס צרו קשר, ייתכן כי גם לכם מגיע לקבל החזרי מס בעבור השנים האחרונות, כדאי לברר.