» משפחה » יום הולדת לשבור את הקרח – אנה ואלזה מגיעות

יום הולדת לשבור את הקרח – אנה ואלזה מגיעות

הסרט "לשבור את הקרח" הוא אחד מההצלחות של אולפני דיסני. סרט שהחזיר את האהבה של הבנות לנסיכות ואבירים. מה יותר שובה לב משתי אחיות נסיכות, האחת בעלת כוחות על טבעיים  שמאפשרים לה ליצור שלג וקרה והשנייה פשוט נסיכה צחה כשלג. בסרט המרוויח ביותר מבין על הסרטים בשנת 2013 יש שילוב של אלמנטים של קסמים, כישופים, טרולים, נסיכים ונסיכות. לאור הצלחת הסרט מפעילים של ימי הולדת לקחו את הנושא ויצרו הפעלה שנקראת: יום הולדת לשבור את הקרח.

מה תמצאו בהפעלת יום הולדת לשבור את הקרח?

בהפעלה כזאת של יום הולדת לשבור את הקרח קודם כל תפגשו את הממלכה של אנה ואלזה. בעצם ביום הולדת באווירת לשבור את הקרח הממלכה של אנה ואלזה חוגגת את היום הולדת לילדת היום הולדת. בואו נודה שהפעלת יום הולדת  כזאת של לשבור את הקרח היא בעיקר לבנות ולא לבנים. כולנו ראינו את רוב בנות הכיתה או הגן מחופשות לאלזה בפורים שנה שעברה וגם בפורים השנה. אבל זה לא אומר שבנים לא יכולים להשתתף ביום הולדת שכזה. כל הבנות יהיו נסיכות ביום הולדת של לשבור את הקרח ויקבלו כתרים וכל הבנים יהיו נסיכים ויקבלו גלימות. גם הבנים וגם הבנות יאופרו כנסיכים ונסיכות וישתתפו בנשף מלכותי הכולל ריקודים ומשחקים המתאימים לגיל הילדים.

טוויסט בעלילה

כמו בסרט גם בהפעלת  יום הולדת לשבור את הקרח ישנו טוויסט היותר עניין והרפתקה בתוך ההפעלה. בתוך סיפור היום הולדת כוחות הקסם הולכים לאיבוד ותיבת ההפתעות המלכותית נעלמת. הילדים צריכים לאתר את תיבת ההפתעות שנמצאת בארמון הקרח וחורף השתלט על כל הממלכה. המסע אל התיבה והחזרת הקיץ לתוך הממלכה הופכת את ההפעלה לאתגר של הילדים ולהרפתקה אליה כול הילדים מצטרפים. לא תראו בהפעלה שכזאת ילד שיושב בצד ואינו משתתף. כי המסלול כולל יערות וביצות תובעניות באמצעות מסלול ג'מבורי ונערוך כישופים ונגרש שדים בעזרת תיפוף ומעגלי מתופפים. ביחד עם הילדים נכין שיקוי המורכב כולו מקצפת על מנת שיעניק לילדים את הכוחות להמשיך בהרפתקה. אין ילד שלא ייהנה.