» עסקים » מפיצים את זה נכון

מפיצים את זה נכון

פותחים עסק חדש או משיקים שירות חדש בעסק קיים ורוצים שכל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ידעו כי אתם נמצאים בסביבה וזה הזמן שהם ייכנסו אל בית העסק וייהנו מחוויית השירות שאתם מציעים להם? איך אתם מתכוונים ליידע לגבי הפתיחה הזו? האם תשקיעו בהצבה של סלבס עם ערב השקה בעל פרופיל גבוה שיהיה מסוקר ברמה גבוהה גם כן או שיש לכם תקציב קטן הרבה יותר שאותו אתם רוצים לנצל בצורה הכי יעילה מבחינת עלות- תועלת לשלב בו העסק שלכם נמצא?

האפשרויות עבור יצירה של "באזז" מסביב לפתיחה של עסקים חדשים הן רבות ומגוונות אך יש כאלה שממש אינן מצריכות עבודה כה רבה כך שמקבלים את התמורה מלאה בהשקעה כספית די צנועה. כבר יצא לכם לבצע הפצת פליירים על ידי שירותי הפצה מקצועיים?

מהם שירותי הפצה

 

אתם הרי רוצים שהשמועה לגבי המוצר החדש והמעולה שלכם תגיע הרבה יותר מזו של היכרות טבעית מפה לאוזן אלא תתקדם כאש בשדה קוצים בצורה הכי מהירה שאפשר כדי שהעסק שלכם יהיה שוקק פעילות כבר בשלבים הקריטיים הללו של ההקמה שלו.

איך עושים את זה נכון? דואגים להאיר את עיניהם של העוברים והשבים בסביבה הטבעית שבה נמצאים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ומחלקים להם בלונים עם שם העסק החדש, שמים פלייר על מכוניות במידה וזה רלבנטי, מחלקים תלי דלת מעניינים מבחינה גרפית עם כל המידע החשוב להפצה ואפילו משתמשים בשירות של הפצת פליירים מקצועי עד לתיבות הדואר של אנשים ובעלי עסקים. שירותים אלה מהווים שיטה ישנה לעבודה של שיווק מקצועי שאינו מאכזב פעם אחר פעם ותמיד מצליח לקבל את הפעילות הרצויה עבור עסק חדש שנמצא בפתיחה שלו או שירות חדש שעסק קיים רוצה להשיק בקול תרועה רמה.

אודות שרון קורן