» בניה ושיפוצים » ארונות לחדר מעוצב

ארונות לחדר מעוצב

איך אתם אוהבים שארון הבגדים שלכם נראה? האם הוא כזה שמוסיף לעיצוב של החדר שלכם או שהוא חתיכת עץ ענקית שנמצאת בחלל החדר ללא כל כוונה אמיתית עבור יצירה של אווירה מסוימת מלבד לאפסן את הבגדים שלכם בצורה יחסית נוחה? כבר בשנים האחרונות מתחילים לראות את ההבדל הבולט בתחום זה של ריהוט כאשר המגמה היא עבור יצירה של ארונות הזזה מעוצבים שלא רק מספקים את הדרישה עבור אחסון של בגדים בצורה הכי נוחה שיש אלא גם מאפשרים לעשות את זה במראה הכי מעוצב שאפשר לרכוש בכסף. עכשיו נשאר רק להחליט היכן רוצים להתקין ארון כזה ומה העיצוב שהכי "מדבר אליכם" מתוך מבחר שלם של ארונות הזזה שמגלים עולם חדש של עיצובים שלעולם אינם מאכזבים.

עצבו לעצמכם ארון הזזה לכל חדר

עיצוב שמתאים לחדר שינה – יכול להיות שאתם מעדיפים עיצוב קלאסי או שאתם לגמרי מחפשים אחר עיצוב מודרני? אתם יכולים לחסוך מקום יקר עבור שידת טלביזיה ולהצמיד אותה אל דלתות הארון, עם ארונות הזזה מעוצבים הכל נעשה בהתאם לצרכים האישיים של כל לקוח ולכן זה לא ממש מפליא לראות את הדרישה עבור אלה רק הולכת וגוברת.

 

מכניסים חיים אל חדר הילדים – תחשבו על חדר ילדים שבו אתם יכולים ליצור בבת אחת על גבי אותו חלל גם יצירה של מקום עבור אחסון אידיאלי עבור כל הציוד של הילדים וגם שטח שלם שיכול להיות עם צבעים ילדותיים ואפילו עם הדפסה שתעיר את חדר הילדים לחיים בהתאמה אישית לגמרי. הדבר הכי נפלא בכל העניין הזה הוא העניין של היות הדלתות קלות לניקיון ומוגנות מפני כל ההשתובבויות של הילדים שעדיין לא יפגמו במראה הנהדר של הדלתות.

אודות שרון קורן