» בידור ותרבות » קוסמים לימי הולדת – אטרקציה לכל הגילאים

קוסמים לימי הולדת – אטרקציה לכל הגילאים

אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת ומתחשק לכם להפתיע את האורחים עם אטרקציה מהנה אך אנכם בטוחים מה מתאים הגעתם למקום הנכון. ליצנים ושאר מפעילים עם מוזיקה והרבה רעש מתאימים למסיבות יום הולדת מסוג מסוים, הם לא מתאימים לכולם. אם אתם מחפשים אטרקציה ליום הולדת באווירה אלגנטית יותר, אוויר מיוחדת וקסומה הגעתם למקום הנכון, עליכם להזמין מופע קוסמים למסיבה!

קוסמים לימי הולדת מביאים עמם קסם מיוחד, הם מצליחים להשרות אווירה של מסתורין באירוע כולו. מופע קוסמים מתאים לאירועים לילדים בכל גיל, אירועים לבני נוער וגם אירועים למבוגרים, גם בגיל 90 עדיין אמשיך ליהנות ממופעי קסמים ולהתרגש בכל פעם מחדש.

מה כולל המופע?

כאשר מזמינים קוסמים לימי הולדת חשוב יהיה לעדכן את הקוסם מראש באופי המסיבה ובגילאי האורחים, כך יוכל הקוסם לבנות בהתאם את המופע ולהצטייד במתנה לילד יום ההולדת, פרסים לאורחים ושאר אביזרים. המופע מתחיל כבר בקבלת הפנים, הקוסם עובר בין האורחים המגיעים ליום ההולדת, מפתיע אותם עם טריקים ודואג למצב רוח מרומם. אם אתם דואגים שלא יהיה מי שיעסיק את האורחים במהלך קבלת הפנים אין כל סיבה לדאגה, הקוסם יקסים אותם כבר מהרגע הראשון.

לאחר שכל הילדים כבר מגיעים אל המסיבה זה הזמן להתחיל במופע, ילדים אוהבים מאוד קוסמים ונהנים מאוד מכל רגע, הם נשארים מרותקים למופע ומשתתפים בו בצורה פעילה. יחד עם הקוסם משתתף גם ילד יום ההולדת במופע בצורה פעילה ונהנה מתשומת לב של הקוסם ושל החברים.

 

לא תאמינו כמה מהר מצליחים קוסמים להעלים חפצים, לקרוא מחשבות, לרתק את הילדים, להצחיק את הילדים ולהפתיע אפילו אתכם בקסמים מרהיבים. בתוך הקסמים אפשר יהיה לשלב גם ערכים חינוכיים וסיפורים.