» עסקים » מכירות » למה? כובע!

למה? כובע!

במזג האוויר החם ששורר ברוב חודשי השנה בישראל זה נעשה עניין חשוב להישמר מקרני השמש החמות שיכולות מצד אחד לחמם ולהעניק ויטמין D חשוב ובריא לגוף, אך מצד שני מדובר בקרינה שבמידה והיא אינה מבוקרת יכולה לסכן את הבריאות. לשם כך אנחנו מורחים קרם הגנה, לשם כך אנחנו מרכיבים משקפי שמש, לשם כך אנחנו משתדלים להימצא במקום מוצל ולשם כך אנחנו חובשים כובעים לראשינו כאשר אנחנו מסתובבים תחת השמש הקופחת.

יש כל מיני סוגים של כובעים כמו כובע מצחייה, כובע "טמבל", כובע קסקט וכובע צמר וכל אלה יכולים להיות מקושטים בצורה שבה כל אחד בוחר לעצמו את המראה שהכי מתאים לאופי שלו ולסוג השימוש בכובע עצמו, אבל ההתאמה הכי אישית שיכולה להיות על גבי כובע נעשית בעזרת יצירה של הדפסה או רקמה באזור הכי רחב שלו על מנת לבדל את הכובע הזה מפני כל כובע אחר ולצאת בהכרזה כזו או אחרת על כובע תמים למראה. מי הכי מרוויח מכל אלה? גופים עסקיים.

כולם חובשים כובעים

 

אם תנסו להיזכר מתי הייתה הפעם הראשונה שחבשתם כובע על ראשכם כנראה שלא תצליחו להיזכר מכיוון שזה לבטח היה היום הראשון שלכם בעולם כאשר חבשו לכ כובע של תינוק רך ונעים שנועד לשמור על חום הגוף שלכם. בהמשך הדרך הייתם חובשים כובע על מנת להגן מפני השמש ובגן הילדים ובבית הספר היו מחלקים כובעים לתלמידים עבור ימים מיוחדים כמו יום העצמאות או ימים שבהם כולם יצאו לטיול ובבית הספר השקיעו את הכסף של הוצאות הטיול על ידי רכישה של כמות גדולה של כובעים שעליהם היה מוטבע שם בית הספר, למשל.

אבל הגופים שהכי נוטים לרכוש את הכובעים המודפסים בצורה אישית הם חברות מסחריות שמנסות גם ליצור אחידות אצל העובדים וגם להעניק מתנות חינם ללקוחות כאשר על גבי הכובע יש את הלוגו של החברה, כמובן.

אודות שרון קורן