» בניה ושיפוצים » בניית רמפה לנכים עשויה עץ

בניית רמפה לנכים עשויה עץ

בכל רחבי העולם בנייה מעץ היא הבחירה הראשונה לבניית בתים ושאר מבנים, בישראל מתחזקת בשנים האחרונות מגמת השימוש בעץ על פני בנייה עם בטון או ברזל. כאן תוכלו ללמוד עוד על היתרונות הרבים לבניית רמפה לנכים בבית או בבית העסק תוך שימוש בעץ. אם אתם מתכננים בניית רמפה לנכים כדאי לכן לבחון את האפשרות להשתמש בעץ.

כדאי לדעת, כאשר אתם בוחרים לבנות רמפה לנכים מעץ מלא אתם מספקים להם ולעצמכם מבנה חזק ועמיד למשך שנים רבות. קורות העץ עוברות תהליך מיוחד של עיבוד ואיטום המעניק להן עמידות למשך שנים רבות. רמפה לנכים עשויה עץ מלא תהיה עמידה בכל תנאי מזג האוויר. כל עוד בחרתם איש מקצוע אמין ואחראי המספק לוחות עץ איכותיים אין לכם סיבה לדאגה. נציין גם כי כל בנייה של רמפה לנכים או מבנה עץ אחר יש לבסס על תכנית אדריכלית מקצועית, רק כך תוכלו להבטיח את בטיחות המתקן.

יתרונות של בנייה מעץ

בניית רמפה לנכים עשויה עץ מאפשרת לכם להכניס שינויים במבנה בעתיד בקלות. בניגוד לרמפה עשויה בטון אותה קשה יהיה להרוס או לשנות בעתיד, מבנה עץ קל יהיה להסיר, להעביר, לשפץ ולשדרג. אם מדובר בבנייה זמנית של רמפה לנכים כדאי לבחור בבניית עם עץ מלא. שימוש בעץ מלא על פני בטון טוב יותר גם לאיכות הסביבה, העץ הוא חומר טבעי, הבנייה בעץ אינה מפיצה גזים רעילים או דורשת הפעלת מפעלים בתחום התעשייה.

 

בעלי המקצוע כולם מסכימים כי עבודה עם עץ נוחה ומהירה יותר בהשוואה לעבודה עם בטון. בעוד יהיה עליכם להמתין עד שהבטון יתייבש, אם בחרתם לבנות רמפה לנכים מעץ מלא תוכלו להשתמש בה מיד עם סיום עבודת הבנייה.