» פנאי » עשה זאת בעצמך » אורזים את זה יפה

אורזים את זה יפה

אין כמו אירועים משמחים שעבורים אפשר להביא מתנה אשר נבחרה בצורה מושקעת באופן ספציפי עבור האדם שלו מיועדת המתנה. רק אדם כזה יודע להעריך את ההשקעה והוא יידע להעריך בצורה הרבה יותר טובה את המתנה לאחר שהוא יראה כי אף היא נארזה בצורה מושקעת לא פחות עם אריזות מתנה יפות שפשוט אי אפשר לקבל באף חנות לאחר שמשלמים עבור המוצר, אלא צריכים להכין לבד בבית, עם הרבה אהבה וסבלנות. רכישה של ציוד עבור אריזות של מתנות לא מצריכה הוצאה של כסף רב, ההפך הוא הנכון דבר זה מאפשר להכין המוני אריזות יפהפיות של מתנות לימי הולדת, להולדת תינוק, ליום נישואין ואפילו סתם מתנה למישהו שאוהבים ורוצים לפנק, לפנק, לפנק.

מכינים ציוד לאריזה מראש

אתם בטח שואלים את עצמכם כעת, למה בדיוק צריך לשמור את כל ציוד האריזה הזה מוכן מראש בבית? הרי כל זה רק הופך את הבית להרבה יותר עמוס בעוד דברים שאין להם ממש שימוש. אז זהו, שעבור ציוד של אריזה עבור מתנות לא צריך יותר ממגירה ייעודית או אפילו קופסא רחבה שבה אפשר להניח את כל הציוד הזה עבור אריזה של כל סוג של מתנה קטנה עד גדולה. איזה ציוד כדאי לשמור מראש עבור אריזות מתנה יפות ומושקעות?

·        מספריים גדולים ונוחים.

·        סלוטייפ.

·        שדכן וסיכות.

·        שקיות לאריזות מתנה. יש כל מיני אריזות מוכנות בכל מיני גדלים וצבעים עם קצה דביק שבעזרתו קל לסגור את אריזות המתנה בקלות ובמהירות.

·        גליל עטיפה צבעוני.

·        גליל של נייר צלופן שקוף.

·        סרטים יפים וצבעוניים.

 

·        פוטפורי סגור בשקית.

אודות שרון קורן