» עסקים » היכן ניתן לקבל שירותי תיקון מחשב אפל?

היכן ניתן לקבל שירותי תיקון מחשב אפל?

אם ברשותכם מחשב מבית אפל, בוודאי אתם שומרים עליו מאוד ולא מוכנים שכל אחד יגע בו. מחשבי אפל הינם מחשבים הרבה יותר יקרים ממחשבי ה-PC  שכולנו מכירים ולכן אם התגלתה אצלכם בעיה במחשב הזה, חשוב מאוד לפנות לטכנאי שמכיר היטב את המחשבים הללו ואחד שיכול לבצע את התיקון של התקלה בצורה טובה ומבלי לגרום לנזק נוסף למחשב שלכם. לכן, לפני שאתם ממהרים להפקיד את המחשב היקר שלכם במעבדה השכונתית הראשונה שאתם מוצאים, הנה כמה טיפים חשובים שיאפשרו לכם להיות בטוחים בכך שהמחשב שלכם נמצא בידיים טובות:

בחרו במעבדה מומחית במחשבי אפל

מחשבי אפל, המבוססים על מערכת מקינטוש, הינם מחשבים מורכבים מאוד הפועלים על תוכנה מיוחדת שלא כל אחד מכיר. לכן, גם אם אתם מכירים טכנאי מחשבים מומחה שאתם מרוצים ממנו מאוד ועובדים איתו במשך שנים רבות על תיקון מחשבי PC, לא בטוח שיש לו גם ניסיון מקצועי מספיק במחשבי מקינטוש של אפל ולכן לא יהיה כדאי לכם להפקיד בידיו מחשב שכזה.

חשוב לוודא שאתם בוחרים במעבדה עם ניסיון רב, ניסיון שאתם יכולים למצוא לו הוכחות על ידי לקוחות מרוצים קודמים שהפקידו במעבדה את המחשב שלכם ומרוצים מהשירות שקיבלו עבורו.

שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד

עוד דבר שחשוב מאוד לבדוק לפני שאתם מפקידים את המחשב שלכם במעבדת תיקון מחשב אפל הוא חלקי החילוף בהם יבוצע שימוש בעת הצורך. חשוב מאוד לוודא כי במעבדה יעשו שימוש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים, לא חיקויים ולא בחלקים מחודשים. דרשו לקבל אך ורק חלקים מקוריים וחדשים לחלוטין אשר איתם תוכלו לעשות שימוש במחשב לעוד הרבה זמן ללא כל בעיה. שימוש בחלקים אחרים עלול לפגוע במחשב שלכם, וברוב המקרים ישמש אתכם לזמן קצר מאוד עד שהתקלה תשוב שנית.

איסוף מבית הלקוח

 

כדאי לבחור במעבדה אשר אוספת את המחשב מהבית או מהמשרד שלכם. כך תוכלו להיות בטוחים כי המחשב לא ייפגם בזמן ההובלה וכך תוכלו גם לחסוך לעצמכם זמן רב.