» ביטוח » לקבל את דמי הביטוח זה לא פשוט

לקבל את דמי הביטוח זה לא פשוט

גם כשיש ביטוח קשה לזכות בתביעה משום שלא תמיד מכירים את כל הסעיפים. תביעות ביטוח הן עניין למקצוענים

בעולם אידיאלי חברות הביטוח היו מאמינות לכולם ומשלמות את הביטוח מיד בשעת הצורך. אבל במקרים רבים, למרות שמשלמים את פוליסת הביטוח מדי חודש בזמן ובמלואה, לא תמיד מצליחים לקבל את דמי הביטוח. כדי לדעת בדיוק איך להגיש תביעות לביטוח ולזכות בהן עדיף להיעזר בעורכי דין שמתמחים בכך, מכירים לא רק את הפרוצדורה אלא גם את כל הסעיפים שגורמים לכך שזה יעבור. תביעות ביטוח הן עניין למקצוענים שמנוסים בכך ובכל דקויות ההסכמים והסעיפים של בביטוח עצמו.

ליווי משפטי לשני הצדדים

לחברות הביטוח, יש לזכור, יש עורכי דין משל עצמם, וברוב המקרים הם יהיו מנוסים בהדיפת תביעות ביטוח של אזרחים רבים. כלומר, כדי לקבל את מה שמגיע לכם, תצטרכו לדעת כיצד לענות ולהתמודד עם חברות הביטוח והמשפטנים שלהן. לתביעות ביטוח שיוגשו בליווי משפטי משלכם יש יותר סיכוי לעבור את המשוכה המשפטית הנגדית משום שלרוב השאלות והסירובים יהיו תשובות מנומקות. הדחייה בתביעות הביטוח כאלה מינימלית משום שהחברות יודעות שאתם מצוידים בייעוץ משפטי מקצועי ואין לכם כוונה לוותר על מה שמגיע לכם. עורכי דין של תביעות כאלה ייצגו אתכם בצורה הטובה ביותר ויתמודדו עם כל הניואנסים ההכרחיים בהליך.

למה זה נחוץ?

כל סוכן ביטוח יבטיח לכם את התמורה ההולמת בזמן ובמהירות מבלי להקשות עליכם, משום שלזה בדיוק אתם משלמים. אולם בפועל, זה לא תמיד כך. כל תביעות הביטוח שאינן נענות בחיוב לא תמיד הוגשו על ידי מומחים לדבר ולכן נתקלו בהתנגדות של חברות הביטוח, שהפעילו סעיפים עלומים ותמוהים כך שלא קיבלתם את המימוש של הפוליסה. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר בפגיעה גופנית בבריאות, פגיעה שגורמת לכך שתישארו ללא יכולת השתכרות ולכן גם לא תוכלו לממן הליכים משפטיים סבוכים וממושכים. במקרים כאלה, על אחת כמה וכמה שתביעות הביטוח שלכם חייבות להיות מוגשות על ידי בעלי מקצוע. זה מגדיל את הסיכוי לניצחון ולכך שישלמו לכם את המגיע לכם.