» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » מצברים עד הבית

מצברים עד הבית

כשהמצבר הולך, זוהי צרה צרורה! אם זה קורה לכם במוסך, ניחא, אבל אם לא – שירות מצבר עד הבית הוא בדיוק מה שאתם צריכים!

מהו שירות מצבר עד הבית?

השירות המדובר נועד לעזור לכל מי שהיה זקוק אי פעם להחלפת מצבר. כלומר, לכל אחד שיש לו רכב כבר מספר שנים. המטרה של השירות היא לחסוך את הזמן והכסף הכרוכים בגרירה ואת הנסיעה אל המוסך לצורך החלפת מצבר וביצוע ההחלפה בבית הלקוח ובכך לחסוך זמן יקר ומתח מיותר.

למה דווקא בבית?

ובכן, למצברים יש נטייה להראות סימנים לפני שהם מתקלקלים ומרבית האנשים נוטים להתעלם מהם עד שכבר אי אפשר להתעלם מהבעיה. כמו כן, במרבית המקרים, הבעיה האמתית של המצבר, זו שכבר אי אפשר להתעלם ממנה, היא שהרכב לא מניע בבוקר, בדיוק לפני שמתחילים את שגרת היום והרכב עוד נמצא בקרבת הבית. ואם הוא לא נמצא ליד הבית, כי בדיוק התכוונתם לחזור מהעבודה וכדומה, גם לשם שירות מצברים עד הבית מגיע.

יתרון מובהק

אחד היתרונות הברורים של שירות זה הוא החיסכון בזמן. ההמתנה לגרר והזמן המבוזבז סביב המוסך יכול לקחת לכם יום שלם. לעומת זאת, כאשר החלפת המצבר מתבצעת אצלכם בבית, אתם יכולים להמשיך בשגרת יומכם ופשוט להכניס ללו"ז את ההחלפה. הסיבה לכך היא, שההחלפה הינה מתואמת אתכם והשירות הינו אישי ולכן לא תיאלצו להמתין בתור עד לקבלת השירות, אלא תקבלו אותו במקום.

עד כמה זה אמין?

 

במרבית המקרים, כאשר אתם לוקחים את הרכב שלכם אל המוסך, אתם בוחרים במוסך מוכר לכם וכזה, שכבר יש לכם ניסיון טוב אתו. שירות מצבר עד הבית הוא שירות די חדשני ולכן עלולה להיות חשדנות כלפיו. לכן חשוב מאוד לציין, שנותני השירות הם אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים וכאלו, שיש להם ניסיון רב בביצוע תיקונים שונים ברכב. מדובר על אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שבמשך זמן רב נתנו שירותי מוסך במוסכים המוכרים לכולנו וכיום, עם השירות החדש, הם נותנים גם את השירות האישי.