» טיפול » גוף ונפש » למה זה קורה לנו? – על טיפול זוגי בחיפה

למה זה קורה לנו? – על טיפול זוגי בחיפה

גם אתם שואלים את עצמכם למה זה קורה לכם? אתם לא לבד! במאמר שלפניכם תוכלו להבין למה זוגות נתקלים בקשיים ומה ניתן לעשות בקשר לזה.

אל תסתכלו בקנקן

מכירים את הזוגות האלו, שתמיד מחייכים ותמיד נראים מאוהבים? ובכן, גם אצלם לא הכל מושלם! בכל קשר תמיד יהיו דעות שונות, ערכים שונים, מטרות שונות וגם דרכים שונות להגיע אל אותה המטרה. היות שכך, גם הזוגות האלו נתקלים בקשיים שונים בזוגיות שלהם, אך יתכן, שהם מצליחים לגשר על הפערים בקלות יחסית לעומת זוגות אחרים, אשר צריכים יותר עזרה, הכוונה וגישור על הפערים ביניהם בעזרת טיפול זוגי בחיפה.

יותר ממה שחשבתם

הפנייה לקבלת טיפול זוגי בחיפה הינה נפוצה הרבה יותר ממה שוודאי חשבתם. זוגות רבים מעדיפים לשמור לעצמם את הפנייה לעזרה בעיקר בשביל לשמור על כבוד הצד השני בזוגיות. יחד עם זאת, תדירות הפנייה לטיפול זוגי הינה גבוהה מאוד בשל סיבות רבות, אשר דוגמאות שלהן יובאו בהמשך.

אפשר גם לבד

אם אמרנו, שחילוקי דעות הן מנת חלקם של כל זוג, הרי שלא מן הנמנע, שגם בנושא פנייה לטיפול זוגי יהיו חילוקי דעות ולעתים צד אחד מעוניין בקבלת עזרה, בעוד הצד השני מתנגד נחרצות. אם זה המצב גם אצלכם, יש לנו בשורה משמחת עבורכם: אפשר לקבל טיפול זוגי גם אם רק צד אחד משתתף בו! כאשר צד אחד מקבל מקום בטוח, בו הוא יכול לפרוק את המתחים ולקבל עזרה מקצועית, השינוי בדרך כלל חל על שני הצדדים.

מה מביא אתכם אליי?

סביר להניח, שזוהי השאלה הראשונה שתישאלו כאשר תתחילו טיפול זוגי בחיפה והתשובות יכולות להיות רבות ומגוונות. לעתים מדובר על התערבות של אנשים חיצוניים כגון חברים ובני משפחה, לעתים מדובר על שינויים שכל אחד מבני הזוג עבר עם עצמו ופתאום הזוגיות איננה כפי שהייתה ולעתים מדובר במצבים אובייקטיביים כגון לידת ילד, התמסדות הזוגיות ועוד. מה שחשוב הוא, להגיע אל הטיפול עם פתיחות ורצון להקשיב ולבצע את השינויים הדרושים בשביל זוגיות מאושרת יותר.