» עסקים » קורס חובה לדרג הניהולי

קורס חובה לדרג הניהולי

כולנו דוברי אנגלית. השפה האנגלית חלחלה אל החיים המודרניים הרבה בעקבות עולם הסייבר אשר חושף את התפעול של מערכת אינטרנטית שהיא ברובה באנגלית יחד עם החומרה שגם עבורה נצטרך לשלוט בכל מיני מונחים באנגלית, לפחות בצורה הכי בסיסית שיש.

עם מערכות יחסים חברתיות שחוצות את הגבולות של הארץ ומייצרת חברויות בין שני אנשים שלא היו מכירים בשום צורה אחרת, השפה האנגלית יוצרת את הקשר בין תרבויות ולכן זהו צעד די ברור קדימה כאשר הקשרים המסחריים מתבצעים אף הם הרבה תודות לחיים על הענן שהופכים עולם שלם לכפר גלובלי קטן. ואיזו שפה מחברת בין כולנו? נכון, האנגלית. כל אדם שרוצה להתקדם הלאה משפר יכולותיו עם קורס אנגלית שיסייע לו להתחבר אל יתר העולם.

עובדים על זה

נניח שהתקבלתם אל מקום עבודה שם התנאים הסוציאליים נהדרים ואתם מתקדמים אט אט במעלה המדרגות של התפקידים עד לקבלת התפקיד הניהולי בו חשקתם זמן רב, מה קורה הלאה כאשר אחד מהכישורים שאתם נדרשים להפגין הוא שליטה בשפה האנגלית ברמה הרבה יותר גבוהה? מנהלים רבים שנמצאים בתפקידים בדרג ניהולי צריכים להתמודד עם בקיאות רחבה בעגה הניהולית שרבה ממנה היא האנגלית של עולם העסקים.

 

לפיכך, כל אדם שרוצה להחזיק בתפקיד מעין זה חייב לעצמו שליטה מלאה בשפה וזה כולל כתיבה דיבור והבנה שמאפשרים לנהל מערכות יחסים עם נציגים מכל העולם שאיתם יש קשרים עסקיים החשובים לתפקוד התקין של עסק. מה עושים? יוצאים אל קורס אנגלית בצורה עצמאית שיאפשר להרגיש בנוח בתפקיד שיש לו דרישות גבוהות באופן די טבעי וליהנות מהנוף בדרך קדימה אל עבר הגשמה של יעדים חדשים.

אודות שרון קורן