» אוכל ומזון » הדבר הכי טבעי לחתונה

הדבר הכי טבעי לחתונה

חשבתם שראיתם את הכל מבחינת סוגי החתונות מכיוון שהלכתם כמעט כל חודש לפחות לאירוע חתונה אחד? תחשבו שנית, מכיוון שאת הטרנד החדש הזה שהולך ותופס בקרב אנשים רבים אתם הולכים לפגוש הרבה פעמים במהלך עונת החתונות שהולכת וקרבה.

לא עוד חתונות הפוכות, רב רפורמי או חתונה שנערכת בחורשה באופן הכי מחובר לטבע ומנותק מכל אלמנט עירוני, אלא ללכת עם מה שהזוג הכי מזוהה איתו וסוחף אחריו כבר לא מעט אנשים שנעשים ערים לאופן שבו האוכל מגיע אל השולחן וזה לאחר הרבה מאוד סבל וחוסר עמידה בתקנים שנועדו לשמור על החיות רגע לפני שהן הופכו למעדן בצלחת, אז למה לשתף עם זה פעולה ולדאוג לכלכל תעשיות מעין אלה במקום לייצר אוכל שבא מן הטבע וממנו אפשר להכין אינסוף של מנות גורמה מבלי לגרום לחיה אחת סבל? היום פשוט עורכים חתונה טבעונית ומעבירים את המעשה הטוב הזה הלאה לכל האורחים.

האם זה באמת יכול לענות על הצרכים של האורחים?

 

קודם כל יש להניח כי בחתונה טבעונית החברים ובני המשפחה שמגיעים אל החגיגה יהיו לרוב אנים שותפים לדעות האלה או לכל הפחות מכבדים אותן, בייחוד ביום המיוחד של החתן והכלה. מלבד זאת שפים מוכשרים שהתנסו לא מעט במטבח הטבעוני יכולים להכין תפריט כה מגוון עבור חתונה טבעונית עד כי כל אחד מן האורחים כלל לא ירגיש בחסרונו של בשר, ביצה או חלב כלל. איך עושים את זה נכון? מחפשים אחר דברים שידועים בתור מנות מוצלחות לחתונה טבענית מכיוון שעדיין צריכים לעמוד ברף גבוה של ארוחות ברמה גבוהה מן הרגיל ויחד עם זה להגיש כל מנה בפרזנטציה שלא תשאיר מקום לספק – זוהי אומנות של ממש באוכל.

אודות שרון קורן