» מימון » הלוואות » קונים רכב חדש

קונים רכב חדש

כל אחד רוצה רכב חדש. לנסוע ברכב ישן זה לא דבר נעים כאשר הריפוד כבר בלוי, הרכב עצמו כבר אינו מתאים אל גודל המשפחה והנסיעה מצריכה טיפול בתקלות חוזרות ושנשנות שפשוט לא מעוניינים להוציא עליהן כסף בשל העלויות הגבוהות שההשקעה הזאת מצריכה עבור רכב משנתון יחסית ישן. בעוד הערך של הרכב הולך וצולל לו עם כל שנה שעוברת, ניתן למצוא את הדרך אל רכישת רכב במימון מלא על ידי קבוצות שונות של יבואנים שמביאים רכבים מדגמים מגוונים עבור כל סוג של צורך וכל סוג של תקציב חודשי על מנת שכל אדם יוכל לשדרג את הרכב הישן ברכב חדש עם עולם חדש ונוח הרבה יותר ממה שהיה עד כה. איך עושים את זה? פשוט קוראים הלאה.

לא מתפשרים על רכב חדש

יש את השלב הזה שבו אומרים כי להיות עם רכב ישן זה לא דבר כזה נורא וחייבים לקצץ בהוצאות שרק הולכות ותופחות להן, בפרט אם מתכננים ילד נוסף. מצד שני, אם מתכננים ילד נוסף איפה בדיוק יהיה לו מקום בין שני ארבעת הנוסעים שכוללים זוג הורים, פעוט במושב בטיחות וילד בכסא בוסטר? איך בדיוק חוסכים בעלויות אם משלמים כל כמה חודשים עבור עוד טיפול חיוני לרכב בשל עוד חלק שהתבלה לו עם הזמן בצורה די טבעית? לא עדיף לרכוש רכב במימון מלא ואולי לקבל אפילו קיזוז מן העלות המלאה רק בגלל שמחזירים רכב בשנתון יחסית עוד גבוה שהערך שלו עוד יעניק תועלת כל שהיא עבור רכישה של רכב בחדש?

 

ניתן לגשת אל מספר רחב של יבואני רכבים שבאים לקראת הרוכשים הרבה יותר מאי פעם ויודעים שקיימת תחרות גבוהה יותר על כיסו של רוכש פוטנציאלי, והדרך הכי טובה להביא רוכשים אלה היא על ידי הנחות על מחיר מחירון, עסקאות טרייד אין ועסקאות מימון מלא.

אודות שרון קורן