» עסקים » הזמנה ראשונה של שקיות לעסק

הזמנה ראשונה של שקיות לעסק

מקימים עסק חדש? אתם בוודאי ממתינים בקוצר רוח לרגע בו תבצעו את המכירה הראשונה, הרגע בו תארזו ללקוח את המוצר בשקית ממותגת הנושאת את הלוגו שלכם. ובכן, הרגע הזה קרוב מאוד ואנו נשמח לקת בו חלק, אנו מספקים שקיות לעסקים מסוגים שונים, יש לנו מבחר גדול של שקיות ושאר פתרונות אריזה לעסקים. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל האתר שלנו ולבחון את מגוון האפשרויות מתוכן תוכלו גם אתם לבחור את השקיות המתאימות ביותר לעסק שלכם.

מה עושים אם לא הספקתי להזמין מוצרי אריזה ממותגים?

הקמת עסק חדש כרוכה בהרבה מאוד משימות ומטלות, הזמן קצר והמלאכה מרובה מאוד, רוב בעלי העסקים המתחילים אינם מספיקים לבצע את כל המשימות עד לרגע פתיחת העסק והתחלת הפעילות. לא כדאי יהיה לעכב את פתיחת העסק רק בכדי להזמין שקיות ממותגות, יש אפשרות להזמין מוצרי אריזה בעיצוב אחיד לשלבים הראשונים ובהמשך להזמין שקיות ממותגות. ההמלצה שלנו, אם לא הספקתם להזמין שקיות ממותגות בזמן כדאי לכם לבחור שקית בצבע המאפיין את עיצוב העסק ולהתחיל את הפעילות איתן.

טיפים להזמנה ראשונה של מוצרי אריזה

בשלבים הראשונים להקמת העסק לא תדעו מה בדיוק אתם צריכים ואלו כמויות כדאי להזמין. רגע לפני שאתם מזמינים כמויות גדולות חשוב לדעת שאנחנו לא הולכים לשום מקום, תוכלו להזמין היום מוצרי אריזה ובעוד כמה ימים להזמין שוב שקיות ומוצרי אריזה. כבר לאחר מספר ימים של פעילות עסקית תוכלו לדעת טוב יותר אלו גדלים מתאימים לכם, אלו סוגים של אריזות מתאימים למוצרים שלכם, אלו צבעים את רוצים לבחור ומה הכי נוח ללקוחות שלכם.

 

המתינו מעט עם הזמנות גדולות של שקיות ממותגות ומוצרי אריזה, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מזמינים רק את הכמויות הנכונות ואת המוצרים השימושיים.