רכבים למכירה

רכבים למכירה מאפשרים לכם להתקדם אל רכב חדש יותר מהרכב הישן שלכם.

מכירת רכב לעתים כרוכה בבזבוז זמן יקר על שיחות טלפון עם מוכרי רכב שונים ובתיאום של פגישות.

אך מכירת רכב ע"י חברת ליסינג והשכרת רכב מאפשרת לכם להגיע אל מקום מרכזי אשר בו מוצגות בפניכם מכוניות רבות, כאשר יש סיכוי גבוה מאוד שתצליחו למצוא מכונית אשר תתאים לדרישות שלכם וכל זאת במהלך של פגישה אחת בלבד, דבר שיביא לכך שתחסכו זמן רב.

 

רכבים פופולריים בחברות הליסינג והשכרת הרכב

בחברות גדולות בתחום של ליסינג והשכרת רכב, יש את הדגמים האלה -

 

בקטגוריה של רכבי הפנאי –  קיה ספורטאז', מאזדה CX5, ניסאן ג'וק, יונדאי ix35, יונדאי סנטה פה, סקודה יטי, סובארו XV, סובארו פורסטר.

 

בקטגוריה של מכוניות המנהלים – סקודה סופרב, מאזדה 6, יונדאי i40, טויוטה אוונסיס, פורד מונדאו, אופל אינסיגניה, סיטרואן C5.

 

בקטגוריית המיניוואנים – קיה קרניבל, יונדאי i800, רנו סניק, פורד גאלקסי, סיאט אלהמברה, קיה קארנס, שברולט אורלנדו, טויוטה סיינה.

 

בקטגוריה של המכוניות המשפחתיות – יונדאי i30, פורד פוקוס, טויוטה קורולה, מיצובישי לנסר, סיטרואן C4, מאזדה 3, רנו פלואנס, סוזוקי SX4, קיה פורטה, סקודה אוקטביה, הונדה סיוויק.

 

בקטגוריה של מכוניות הסופר מיני – פיאט פונטו, פורד פיאסטה, רנו קליאו, פיאט 500, אופל קורסה, סוזוקי סוויפט, סקודה פאביה, יונדאי i20, סיאט איביזה.

 

בקטגוריית מכוניות המיני –  פיז'ו 107, פיאט פנדה, סוזוקי אלטו, קיה פיקנטו, יונדאי i10, טויוטה אייגו, שברולט ספארק, ניסאן מיקרה, סיטרואן C1.

 

מכירת רכב של חברת ליסינג והשכרת רכב

היתרונות של מכירת רכב אשר מתקיימת ע"י חברת ליסינג והשכרת רכב שהיא גדולה ובעלת מוניטין הם- אתם יודעים שהמכונית היא במצב תחזוקתי טוב, המכונית גם עברה את כל הטיפולים התקופתיים בזמן, המכונית היא איננה מכונית גנובה, אתם יודעים שהמכונית לא עברה תאונה קשה, אתם יכולים לקבל תנאי תשלום שהם נוחים מאוד כולל פריסת תשלומים רחבה.

חברות של ליסינג והשכרת רכב מבצעות גם מכירת רכב חדש שהן קנו מיבואני הרכב. הסיבה לזאת היא שמעת לעת נוצר עודף של מכוניות חדשות אצל החברות האלה. המכוניות הללו נמכרות בהנחות גדולות מפני שחברות הליסינג והשכרת הרכב קונות כמויות גדולות של מכוניות חדשות כל שנה ולכן הן מסוגלות לקבל הנחות גדולות מיבואני הרכב השונים. לכן, מכירת רכב מיד שניה וגם חדש, היא בהחלט משתלמת לכם דרך חברת ליסינג והשכרת רכב שהיא גדולה ובעלת מוניטין.