» בידור ותרבות » אירוע יוקרתי חייב פסנתר

אירוע יוקרתי חייב פסנתר

אתם רוצים לערוך אירוע יוקרתי אליו מוזמנים כמה מהקולגות שלכם בעסק יחד עם עוד כמה מכרים מהתחום בו אתם עוסקים ומחפשים אחר הדבר הזה שגם יפגין נוכחות מרשימה שמתאימה לסוג זה של אירוע פרטי- עסקי מלבד הקוויאר שיוגש לאורחים החשובים שלכם? אחד הדברים שישדרגו את האירוע לאחד בעל רמה יוקרתית הוא הוספה של פסנתר להשכרה שיעמוד במרכז החדר ועליו ינגן פסנתרן מקצועי מגוון של נעימות שיסייעו לאווירה להישאר נעימה ולשיחות להיות קולחות וממוקדות בעניין אשר לשמו כינסתם את האורחים החשובים שלכם.

כמה עולה להשכיר פסנתר עבור אירוע של יום אחד בלבד? המשכיו לקרוא ותדעו יותר בכל הנוגע להבאה של פסנתר לאירוע פרטי-עסקי.

 כמה עולה להשכיר פסנתר?

בכל הנוגע להשכרה של פסנתר יש להבין כי מדובר ראשית כל בבחירה של הדגם בו מעוניינים שכן המראה של הפסנתר עושה את ההבדל בין כניסה אל מקום שבו מוצב פסנתר כנף ענקי לבין פסנתר קלאסי די רגיל. ההבדלים באים לידי ביטוי גם במחיר, אבל הממוצע עבור הכלי עצמו הוא כאלף שקלים בלבד.

למחיר זה יש להוסיף את העלות של ההובלה, שבמקרה זה חשוב לוודא האם העלות כוללת סבלות לכל קומה שהיא, אם צריך שימוש במנוף על מנת להכניס את הפסנתר ולהבין מהי העלות הסופית להובלה שיכולה להתחיל באלף שקלים ולהסתכם ביותר מכך משל היבטים נוספים שמשפיעים על המחיר.

במקרים רבים בשל התזוזה של הפסנתר ישנו צורך לבצע את הכיוון שלו מחדש כדי שהנגינה של הפסנתרן תהיה מרשימה באמת וכל הצלילים של כלי מרשים זה יישמעו בצורה נעימה לאוזן. כיוון של פסנתר עולה כ- 300 ₪.

יש לחשב את כל אלה יחדיו ולהוסיף את העלות של הפסנתרן עצמו אל זו של פסנתר להשכרה. בסופו של דבר כל ההשקעה הזאת משתלמת ביותר, כאשר כל האורחים באירוע יכולים ליהנות ממזיקה שמתאימה לאירוע יוקרתי ואלגנטי.

אודות שרון קורן