» יהדות » שיעורי תורה לצפייה אונליין

שיעורי תורה לצפייה אונליין

אם סדר היום העמוס שלכם אינו מאפשר לכם להגיע בכל יום לשיעור תורה, אין לכם כל סיבה לחוש אשמה, רוב התלמידים אינם מספיקים להקדיש ללימודי התורה את הזמן אותו היום רוצים לבלות בחדר עם הספרים. אם אין לכם אפשרות להגיע לשיעור אך תרצו בכל זאת להעשיר את עצמכם וללמוד תורה תשמחו לגלות כי אפשר למצוא שיעורי תורה אונליין.

אלו שיעורי תורה אפשר למצוא באתר?

המבחר באתר כולל שיעורי תורה של רבנים מסוגים שונים, יש באתר רבנים שפונים אל הקהל הצעיר, רבנים אהודים על המבוגרים, שיעורי תורה לנשים, שיעורים בנושאים שונים. למעשה, שיעורי התורה מתאימים לכולם, גם חילוניים יוכלו ליהנות מאוד מהשיעור ולמצוא בו עניין. האתר מתעדכן באופן קבוע, שיעורי תורה חדשים עולים לאתר כמעט בכל שבוע.

שיעור תורה של הרב זמיר כהן עוסקים בפרשת השבוע, השיעור מתקיים ברמת אביב בימי חמישי. שיעורים של הרב אריק נווה מפרשים את הכתבים בצורה מרתקת, הרב הוא איש מאוד משכיל ורחב אופקים. שיעורים של הרב יגאל אבן דנאן מתקיימים אחת לשבוע בנושא פרשת השבוע, השיעורים פופולריים ומאוד מעניינים, אם אין לכם אפשרות להגיע להשתתף בשיעור אל תפספסו את ההזדמנות לצפות בשיעור אונליין.

 

את הרב יצחק פנגר מכירים היטב בערוץ ההידברות, הוא ידוע בהרצאות מרתקות וסיפור אישי סוחף על חזרתו בתשובה. השפה שלו קולחת ומאוד נעימה, השיעורים של הרב פנגר מתאימים גם לחילוניים או מסורתיים. הרב יובל אשרוב מקיים שיעורי תורה בכל רחבי הארץ והעולם, הוא מומחה גם לרפואה סינית, השיעורים שלו מאפשרים שימוש יומיומי בקבלה ככלי לניהול אורח חיים בריא לנפש, הגון, הוגן ומלא ביהדות ואנרגיה טובה. אפשר למצוא באתר גם שיעורים של הרב יאיר כלב והרב אנגלמן הלוי.