» לימודים » לימודי תעודה » קורס סקיפרים לקבלת רישיון משיט בינלאומי

קורס סקיפרים לקבלת רישיון משיט בינלאומי

חולמים בגדול על שייט מסביב לעולם או עבודה בחו"ל בתפקיד של משיט יאכטות? קורס סקיפרים הוא הצעד הראשון שלך להגשמת החלום. בוגרי קורס מקצועי מצליחים להתמודד טוב יותר עם בחינות ההסמכה ועם הבחינה המעשית, הם מצליחים לקבל מהר יותר את הרישיון ולצאת אל הים הפתוח.

איפה כדאי לעבור את הקורס?

בכדי לענות על השאלה יהיה עליכם להחליט האם אתם מעוניינים בקורס סקיפרים לשם הכשרה מקצועית או למטרת הנאה והרחבת אופקים. קורס סקיפרים יוכל לשמש בסיס מקצועי להמשך עיסוק בתחום בישראל ובחו"ל, בוגרי הקורס ושאר סקיפרים מוסמכים מצליחים להשתלב במהרה בשוק העבודה.

אין כל ספק כי קורס סקיפרים הוא לא עוד מסלול לימודים בנאלי ומשעמם, קורס סקיפרים הוא חוויה של פעם בחיים. בין המשתתפים בקורס ישנם רבים אשר עושים זאת מתוך עניין אישי, אין להם כל כוונה לעסוק בתחום בעתיד בצורה מקצועית, הם נרשמים מתוך אהבה לים ולשייט.

ההמלצה שלנו : אם אתם מתכננים עיסוק עתידי בתחום דרוש לכם קורס סקיפרים מקצועי בבית ספר בעל מוניטין, בעת ספר אשר מספק הכשרה תיאורטית והכשרה מעשית, קורס עם מדריכים מקצועיים ומנוסים שיעזרו לכם לקבל רישיון משיט בינלאומי. אם אתם מעוניינים בקורס לשם העשרה עצמית תוכלו לבחור בכל קורס סקיפרים.

טיפים לבחירת מסלול לימודים בו תצליחו להתמיד

א.      תנו עדיפות למסלולי לימודים נוחים מבחינת שעות, אם אתם אוהבים ללמוד בשעות הערב תבחרו במסלול ערב, אם אתם טיפוסים של בוקר תבחרו במסלול בוקר.

ב.      כדאי לבחור בית ספר לסקיפרים נוח לגישה בקרבת מקום המגורים.

ג.       אם יש לכם חבר שמתעניין גם בתחום שכנעו אותו להצטרף, הרבה יותר קל להתמיד בדרישות הקורס יחד.

 

ד.      בקרו בשיעור ניסיון בכדי לבחון את האווירה בשיעור ואת המדריכים.