» משפט » חוק ומשפט כללי » כל מה שחשוב לדעת על צו הפטר

כל מה שחשוב לדעת על צו הפטר

רגע לפני שאתם מקבלים החלטה עליכם להכיר היטב את המשמעויות, הזכויות והחובות המתלוות לקבלת צו הפטר. ישנה אפשרות להגיש בקשה לקבלת צו הפטר בתוך 24 שעות, אם ברצונכם לעשות זאת, צרו קשר.

התמודדות עם פשיטת רגל אינה פשוטה, על החייב לשאת בתשלומים למשך שנים רבות תוך מחייה בתנאים לא פשוטים, עליו לחיות בצמצום כלכלי כאשר כמעט כל השכר שלו מועבר מיד לכיסוי החובות. הדרך היחידה בה אפשר יהיה לקבל אישור להפסקת התשלומים ופתיחת דף חדש היא קבלת צו הפטר. ישנם חייבים שמשלמים החזרים כבר שנים רבות, הם אינם מצליחים להשיג את צו ההפטר המיוחל.

איך לקבל צו הפטר מהר?

הסוד לקבלת הצו מהר ככל האפשר היא עורכי דין מנוסים. אין כל ספק כי על החייב לשאת באחריות לחובות ולשלם בהתאם ליכולתו, בית המשפט לא יעניק לאיש צו הפטר כל עוד הוא משוכנע כי האדם מתחמק מאחריות ואינו מכבד את הליך פשיטת הרגל. להגדלת הסיכויים לקבלת אישור בית המשפט לצו הפטר כדאי להקפיד להגיש בקשה לצו רק תוך ייצוג של עורך דין בעל ניסיון בתחום, עורך דין מומחה לטיפול בהליכי פשיטת רגל.

מתי אפשר לקבל הפטר?

על פי השינוי בחוק בשנת 2013 יוכל פושט רגל להגיש בקשה לקבלת הפטר חלוט כבר לאחר 18 חודשים. את הבקשה יש להגיש כמובן בהליך מסודר על פי הנהלים תוך מעורבות של עורכי דין. גם חייבים אשר הכריזו פשיטת רגל לפני שנת 2013 יוכלו ליהנות מהרפורמה בחוק.

יתרונות של ייצוג עורך דין

א.      קבלת מענה מפורט לכל שאלה.

ב.      ניהול מקצועי של תיק מחיקת החובות.

ג.       מיצוי מלא של הזכויות והחובות שלך מול הרשויות.

ד.      חתירה לקבלת ההפטר מהר ככל האפשר.