» תיירות » מחירי אוטובוסים

מחירי אוטובוסים

מחירי אוטובוסים

השכרת אוטובוסים יכולה להיות פתרון נוח בכמה מקרים בהם אנו צריכים לדאוג להעברת כמות גדולה של אנשים ממקום למקום. למשל כאשר מדובר באירוע שמאורגן עבור תיירים או בני משפחה ומחייב הסעה כדי למנוע בלבול ולאפשר לכל האורחים להגיע יחד. במקרה כזה נברר מהם מחירי האוטובוסים כדי לבחור עם איזו חברה לעבוד. המחירים נגזרים משורה ארוכה של פרמטרים ותלויים במספר גורמים אבל ראשית כל כדאי לברר האם החברה מומלצת על ידי נוסעים רבים ולשאול אנשים שאתם סומכים עליהם, כאלה שהיה להם ניסיון עם השכרת אוטובוסים לאירועים חד פעמיים או באופן שגרתי.

במה תלוי המחיר שנשלם

מחירי האוטובוסים אותם נבחר להשכיר נגזרים מאיכות כלי הרכב ומטיב השירות הדרוש לנו. ככל שהאוטובוס חדש ומשוכלל יותר – כך יעלה מחירו. בנסיעות ארוכות עדיף לשכור אוטובוס עם מרווחים גדולים בין השורות כדי להקל על הנוסעים את הישיבה הממושכת בדרך ליעד המבוקש. כל חברת הסעות מציעה ללקוחות מגוון אוטובוסים למטרות שונות ולכן צריך קודם כל לבדוק האם צי הרכב עשוי לספק את הדרישות שלנו. אם אנו מחפשים אוטובוסים יוקרתיים – המחיר יעלה כמובן אבל לא בטוח שבאפשרות כל החברות לספק לנו את האוטובוסים המתקדמים ביותר ומדי כמה שנים צצים חידושים ופיתוחים שמשפרים את חוויית הנסיעה בצורה טובה ביותר.

 

מה חשוב לברר בפגישה מקדימה

 

לפני שאנו חותמים על עסקה חד פעמית או רב פעמית להשכרת אוטובוסים, כדאי לברר מספר פרטים בסיסיים ולהבין מה אנו אמורים לקבל בתמורה לכספנו. מחירי האוטובוסים  יעלו ככל שנדרוש יותר שירותים ושדרוגים. חשוב לברר מהי איכות מערכות הישיבה, מאיזה סוג האוטובוסים, מהי שנת הייצור והקילומטראז' כאשר המחירים יעלו ככל שהאוטובוס חדש יותר. פרמטרים חשובים נוספים הם אפשרויות ההדרכה באוטובוסים במידת הצורך. האם עולה מדריך מוסמך עם מיקרופון באיכות מתאימה, האם ניתן להקרים סרטים באוטובוסים, להשמיע מוזיקה וכו'. מחירי האוטובוסים יתייקרו בהתאם למספר הנוסעים בשל עלויות הביטוח ולכן כדאי לבחון גם את האופציה של שכירת מיניבוסים במקרה של מספר קטן של נוסעים. 

רוצים לדעת עוד פרטים כנסו לאתר מי שי הסעות