» בידור ותרבות » מוזיקה להמונים

מוזיקה להמונים

המוזיקה שלנו הולכת איתנו לכל מקום אליו אנו הולכים עם נגן מוזיקה נייד או זו שנמצאת על הטלפון הנייד, ולפעמים אנו רוצים לחלוק את השירים שאנחנו אוהבים עם אנשים שנמצאים יחד איתנו ולעשות קצת שמח על הלב לכולם עם שירים שפשוט כיף לשמוע, כך הדרישה עבור רמקולים ניידים או בידורית על סוגיה השונים הלכו וגברו עד כי היום ניתן למצוא סוגים רבים של רמקולים מוגברים שמגיעים עם האפשרות לשמוע מוזיקה ולהשמיע מוזיקה בצורה שוטה ומאוד מאוד נוחה לתפעול.

אלו סוגי בידוריות קיימים?

הצרכים עבור השמעה של סאונד ברמות שונות ועבור צרכים שונים הפכה את ענף הבידוריות למשגשג במיוחד, כאשר הדגמים מגוונים ביותר ומציעים דגמים של בידורית במחיר של כמה מאות שקלים ודגמים הרבה יותר מקצועיים במחיר של כמה אלפי שקלים בודדים. כל אדם יכול להתרשם מן היכולות של כל בידורית בחנות לאודיו מקצועי ולבחור בצורה מושכלת את זו שמאימה גם לתקציב וגם לצרכים. אלו סוגים של בידוריות קיימות? המשיכו לקרוא.

·        בידורית לקריוקי – לרוב מכשיר שאנו עולה הרבה כסף ומספק רמה טובה של שמע לקבוצות קטנות של אנשים.

·        בידוריות לים – סוג של בידורית ניידת קטנה לאנשים שרוצים לשמוע מוזיקה בווליום גבוה מזה של הרמקול של הטלפון הנייד.

·        בידוריות לשימוש של מורה דרך בטיולים – באופן זה כל המטיילים יכולים לשמוע את ההסבר לגבי הנופים והמבנים בצורה ברורה לאורך כל מסלול.

·        בידוריות אישיות שניתן לשאת על גבי החגורה.

·        בידוריות שמגיעות עם מיקרופון אלחוטי – נוח עבור אירועים שמצריכים שימוש במיקרופון לרוב.

·        בידוריות שמתאימות לכנסים והרצאות – יש לוודא כי הספק השמע מתאים לגודל של האודיטוריום.

·        בידוריות ללא סוללה.

·        בידוריות מקצועיות גדולות.

אודות שרון קורן