» בידור ותרבות » לשיר בצוותא

לשיר בצוותא

בשנים האחרונות  ניתן לראות צמיחה מחדש של ענף השירה בציבור מכיוון שציבור רחב של סלבריטאים העלו את העניין על המפה ויחד עם רשימת שירים עדכנית המלווה את השירים הוותיקים של ארץ ישראל הישנה ציבור רחב מוצא עניין חדש בבילוי ישן. עם לגיטימציה מאנשים בעלי השפעה בארץ, החלו אנשים להפיק אירועים פרטיים ועסקיים עם זמרים שמיומנים ביצירה של ערבי שירה בציבור, וכעת הדבר הינו חלק בלתי נפרד מן השגרה של ישראלים רבים.

לשמוח עם כולם

לא תמיד מצליחים להיות מתואמים עם כולם כאשר רוצים לצאת יחד לבילוי מהנה, האחד רוצה למועדון שליד הנמל, האחר רוצה למסעדת שף והשלישי מעדיף סרט…יציאה עם חברים צריכה לשמח את כולם והדרך הכי פשוטה לעשות זאת היא על ידי ערב של שירה בציבור שמתקיים שלא מעט מועדונים נחשבים בכל רחבי הארץ.

בשל רשימת שירים מחודשת ועריכה של האירוע כמו שהחיים המודרניים של כולנו היום דורשים, ערבי שירה בציבור הפכו לנחלת הכלל ואנשים מכל העדות ומכל הגילאים פוצחים בשירה בצוותא של כל השירים שפשוט כיף לשיר ביחד, גם אם לא ממש מכירים את המילים…

השירים שכולם אוהבים

 

אם ממש אוהבים שירים של שלמה ארצי לא ממש חייבים לחכות עד שיצא סבב חדש של הופעות בקיסריה כדי ליהנות משירה נעימה של כל הלהיטים המוכרים יחד עם כל החברים, או לצאת במחרוזת של שירים ביוונית שעושים את האווירה למלאת חיים מבלי לחפש אחר טברנה. ערבי שירה בציבור הם מאוד מגוונים וניתן להתאים את רשימת השירים והאופי של המוזיקה לסוג הערב שאותו מעוניינים לחגוג, כך שאין זה פלא שאנשים רבים אוהבים לבחור ביציאה מסוג זה לערב נעים של שירים וחברה נעימה גם כן.

אודות שרון קורן