» אמנות » היריון פוטוגני

היריון פוטוגני

אתן פותחות את הפייסבוק שלכן ורואות איך מידי שבוע הבטן של החברה שלכן תופחת לה והיא מצידה מעלה לקראת השבועות האחרונים של ההיריון תמונות משגעות של ההיריון שלה אשר די ברור שצולמו על ידי יד מקצועית של צלמת הריון מיומנת. רק ברגעים האלה אתן נזכרות עד כמה יפה היה לכן באותם שבועות של ההיריון ועד כמה אתן מתחרטות כי ביצעתן בעצמכן כמה צילומי הריון נהדרים אשר יהיו למזכרת בשנים מאוחרות יותר, הרי מי יודע מתי ואם תיכנסו שוב להיריון…

איך בוחרים את האיש/ה לעבודה כה מיוחדת?

יש לא מעט צלמים וצלמות של תמונות היריון בענף זה של הצילום. הדרך הכי טובה לדעת האם אתם מעדיפים אחד על פני אחר הינה לפי התקשורת שביניכם, היא חייבת להיות טובה וזורמת על מנת שתצליחו להפיק את התמונות שאתן רוצות.

בנוסף, בדקו את תיק העבודות כדי לדעת האם זה הסגנון של צילומי הריון שאתן מחפשות לעצמכן, או שאתן מדלגות הלאה לצלם הבא ברשימה. אתן תופתעו לגלות את טביעת העין של כל צלם של תמונות הריון ועד כמה יש סגנון בולט לכל אחד מאלה העוסקים שמקצוע מיוחד זה.

מעבר לשני אלה, בדקו איזה צלם מעניק לכם את חבילת צילומי ההיריון הכי אטרקטיבית יחד עם שני העיקרים שציינו קודם לכן, כך אתן מקבלות את החבילה המושלמת של תמונות שיזכירו לכן בעיקר עד כמה טוב היה להיות בהיריון.

 

לבסוף, יש צילומים שניתן לערוך אותם בחוץ, צילומים שניתן לערוך בבית של ההריונית או כאלה שמצלמים בסטודיו. בחרו מה אתן הכי מעדיפות רק לאחר שעברתן על כל האפשרויות וראיתן איזו אופציה תניב לכן את הנוחיות וצילומי הריון נהדרים למזכרת.

אודות שרון קורן