» ביטוח » אבד לך כסף, ידעת?

אבד לך כסף, ידעת?

בימים אלה ממש, אנשים רבים עוסקים במלאכת איתור כספים אבודים, בשל פרסומו של משרד האוצר אודות הסכום האסטרונומי שנצבר בקופות שהקשר בינן ובין בעליהן – אבד. מדובר במיליארדי שקלים שמפוזרים, מבלי שבאו לאסוף אותם. בעוד שרק קופות הגמל והקרנות השונות נהנים מהעובדה הזאת, הציבור כולו לא יודע שדמי הניהול שנגבים מדי חודש – נוגסים בסכום עוד ועוד, ועל כן יש למהר ולברר מה מגיע לכם.

 

מה הייתם עושים עם עוד כמה אלפי שקלים בחשבון הבנק שלכם?

על מנת לעזור לכולנו לקבל את הכספים שלנו בחזרה, בטרם ייגזלו על ידי חברות הפנסיה והביטוח, קמו סוכנים המציעים את שירותיהם במתן סיוע. גם בעבור מי שמסתבך עם איתור כספים אבודים, כדאי לדעת שהוא לא חייב לעשות זאת לבד. יש מי שמיומן בעניינים האלה ויוכל להועיל לו רבות. עם זאת, ניתן לעשות זאת גם באופן עצמאי, אם תרצו, על ידי שימוש באתר של משרד האוצר.

 

היתרון הגדול של סוכן ביטוח שמומחה בתחום איתור כספים אבודים, על פני החיפוש העצמאי, הוא החיסכון הגדול בזמן. בעוד שבשיטה העצמאית – תצטרכו לרדוף אחרי הקופות ולהילחם על שלכם, סוכן ביטוח מן השורה יוכל לעשות את העבודה הזאת בשבילכם, עד שהכסף יועבר לחשבונכם באופן מסודר. אין ספק כי מדובר בהקלה גדולה, במיוחד לאוכלוסיה המבוגרת – אבל לא רק.

 

ועוד מילה על סוכני ביטוח

נדמה כי דמם של סוכני הביטוח הותר, כחלק ממלחמות הפרסום האגרסיביות של חברות הביטחון עצמם. חשוב לדעת שסוכני ביטוח הם גורמים מקשרים בין ציבור הלקוחות לחברות השונות, בהן נמצאים הכספים שלכם. איתור כספים אבודים שמבוצע על ידם, לרוב נעשה בצורה מקצועית, יעילה ומקצועית. לכן, אל תפחדו להיוועץ עם מומחה כזה, רגע לפני שאתם מתחילים התהליך המדובר.

אודות Reuven