» בעלי חיים » מדבירים? מדבירים ירוק!

מדבירים? מדבירים ירוק!

אנשים רבים שנתקלים בחרקים או מטרדים אחרים, בוחרים בשירותי הדברה, מבלי להבין את ההבדלים בין השירותים המוצעים ואת הסיכונים הכרוכים בכך. הדברה כימית רגילה, כבר גבתה מחיר רב מאוד לאורך השנים: חיי אדם. רבים מכם ודאי נאלצים לשמוע על טרגדיות ואסונות הנגרמים כתוצאה מחומרי הדברה, אשר התפרקו וגרמו לחנק מסוכן של הנפשות בבית. הדברה ירוקה, לעומת זאת, הנה אמינה ומאושרת על ידי המשרד לאיכות הסביבה, כמו גם על ידי משרד הבריאות.

 

הדברה ירוקה שמבוצעת על ידי מומחים, תאפשר תוצאות מעולות, מבלי לגרום צער לחיות ומבלי לגבות חיים או בריאות מבני האדם. כמו כן, מרכז אמין שמציע שירות מסוג זה, יוכל לתת לכם אחריות למשך שנה, אשר בה, תוכלו להיות בטוחים שתיקנים, נמלים, יונים או כל מטרד אחר – לא ישובו עוד. עם זאת, בטרם תקבעו מועד לביצוע ההדברה, בררו לגבי המחיר וכן וודאו שהוא סביר באמת.

 

בין אם מדובר בעסק, בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר במרכזים שמנהלים בתוכם פעילויות בהתנדבות לקהל הרחב, חשוב לומר כי שמירה על הניקיון חשובה ביותר. אמנם רבים חושבים שניקיון מתייחס לריח המקום או לאסתטיות שלו, אך בעצם, חלק מעניין ההיגיינה, מתייחס גם לטפילים השונים – שמקומם בטבע, רחוק מבני האדם. הדברה ירוקה, תאפשר לכם להיות רגועים לאלתר.

 

יש לציין כי בין שירותי ההדברה הירוקה עומדים: הדברת יתושים, זבובים, פרעושים, צרעות, תיקנים, נמלים, עכברים, קרציות, פשפשים, כיני יונים, חולדות ואפילו קרדית האבק. בעבור יונים המשתכנות בקרבתכם, יוכלו שירותי הדברה ירוקה, להבטיח כי הן יתעופפו מהאזור ולא יחזרו, מבלי להביא להכחדתן.

שירותים אלה הנם חשובים ויש להכיר אותם. בבואכם לבחור את החברה שתבצע בשבילכם הדברה ירוקה, וודאו כי היא מנוסה ומומחית בתחום, על מנת שלא תסתכנו ברכושכם או בגופכם.

אודות Reuven