» מימון » השקעה בנדל"ן בצפון

השקעה בנדל"ן בצפון

כאשר מדובר במצרך כמו נדל"ן, תל אביב הינו המקום המבוקש ביותר עבורו. אם אתם מעוניינים לרכוש דירה למגורים או לשכור משרד, למצוא נכס כזה פנוי במיקום טוב ובמחיר סבי הינו משימה כמעט בלתי אפשרית לביצוע.

עם השנים מחירי הדירות הלכו והרקיעו שחקים וכיום לא מעט אנשים אשר רוצים לגור בעיר תל אביב נאלצים להסתפק בשכירות במחיר גבוה מאוד ביחס אל ערים אחרות כמו חדרה, ללא האפשרות לבצע רכישה של דירה באופק הקרוב או הרחוק.

מי מכיר את הבועה?

כולם מדברים על בועת הנדל"ן ועל כך שהמחירים הללו סופם להתפוצץ ולרדת חזרה אל מחירים שפויים בעוד שעל פני השטח מה שקורה הינו הפוך לגמרי.

כתוצאה ישירה של מחירי דירות גבוהים בעיר תל אביב, מחירים של דירות בערים שמסביב לה החלו גם להרקיע שחקים, וכיום גם דירות באזורים כמו חולון, רמת גן, גבעתיים וערים נוספות מגיעות למחירים שכלל לא נשמעים הגיוניים, בפרט כאשר מדובר בדירות ישנות מאוד ללא כל תשתיות מודרניות שמצדיקות איכשהו את המחיר הגבוה.

להשקיע בנדל"ן בצפון המשגשג

מכיוון שאזור המרכז נעשה אזור בו המחירים גבוהים מידי עיני צעירים רבים נשואות אל עבר אזורים מרוחקים יותר אשר בהם הם יוכלו לבנות בית נוח ונעים, כמו חדרה.

יש אפשרות לרכישה של מגרשים בחדרה ולהמתין למכירה במחיר גבוה יותר עבור יזם שמעוניין לבנות שם קומפלקס שלם של דירות או לרכוש דירה מן המוכן ולעבור לגור בעיר בצפון הארץ.

בסופו של דבר כל הערים ברחבי הארץ חוות עליה קבועה של מחירי נדל"ן ולא יעבור זמן רב עד כי כל אזור יהיה עם תג מחיר גבוה מאוד. השקעה במגרשים בחדרה או באזורים מרוחקים מן המרכז באזורי צמיחה הינה השקעה חכמה שתישא רווח גדול עבור אנשים שרוצים לאחר מכן לממש את השווי של הכנס על מנת לנסות ולשדרג אחרי הכל למגורים באזור הקרוב יותר אל המרכז.

 

 

אודות שרון קורן