» עסקים » דרושים » דרכים לעבודה בחו"ל

דרכים לעבודה בחו"ל

צעירים רבים ברחבי הארץ רוצים לצאת ולנסות את מזלם בעבודה בארצות אחרות על מנת להשתכר בצורה יותר טובה, ואולי בהמשך להשתקע בארץ זרה.

הבעיה עם כל היעדים הכי פופולארים לעבודה היא שיש צורך בהוצאה של ויזה כדי שיהיה אפשר לעבוד באותן המדינות בצורה חוקית, כאשר בהרבה מקרים ישראלים בעלי דרכון זר יוכלו לעבוד במדינות אלה ללא כל בעיה.

אם כן, איך ניתן להרוויח את הכסף הגדול בדרכים השונות? כל הפרטים במאמר הבא.

לעבוד וללמוד

אם אתם מעוניינים להוציא ויזת סטודנט והתקבלתם ללימודים באחת מן האוניברסיטאות הטובות בחו"ל, אתם יכולים מתוקף ויזה זו גם להשתלב באחד ממקומות העבודה המתאימים לכם ובאופן זה גם לעבוד וגם ללמוד.

לעבוד במכירות

כולנו מכירים את אותן עגלות של ישראלים שמציעים למכירה כל מיני מוצרים החל מציורי שמן ועד למוצרי קוסמטיקה. ישנן חברות ישראליות רבות שמושכות צעירים רבים אל עבר עבודה בארצות הברית שמציעה את כל הסידורים כגון ויזת עבודה על מנת שהצעירים הישראלים יוכלו לנחות במהירות ולהתחיל לעשות רווחים כספיים גדולים מבלי להתעסק יותר מידי עם ביורוקרטיה.

חשוב לדעת כי לצאת אל עבר ארה"ב מבלי שיש לכם את אשרת הכניסה הנדרשת כדי לעבוד שם מציב אתכם בסכנה, מפני שברגע בו תתפסו ע"י רשות ההגירה אתם צפויים לעונשים כמו קנסות ואף הרחקה מארה"ב לתקופה ארוכה.

עבודה עם דרכון זר

לא מעט חברות הבולטות בתחומן מחפשות אחרי אנשי מקצוע שגם יש להם דרכון זר, באופן זה הן יכולות להציב את אותם עובדים במדינות אחרות בלי שיצטרכו לדאוג להם לוויזת עבודה מיוחדת.

 

להוציא דרכון זר הינו משימה לא פשוטה. מדובר בהוצאה כספית גבוהה יחד עם עבודה מורכבת מול עורכי דין שמתמצאים בתחום, כל זאת עבור עבודה בארצות הברית אינו משתלם.

אודות שרון קורן