» בעלי חיים » עד העצם

עד העצם

כאשר אתם נכנסים לראשונה אל חנות למוצרי חיות אתם לבטח נבהלים מהכמות הגדולה של מוצרים שנמצאת על מדף ומדף ברחבי החנות הגדולה, לצד צעצועים, רצועות, קולרים, מיטות ומלונות לכלבים בגדלים שונים.

זה די הגיוני להיות מבולבלים מן המבחר שקיים בחנות כזאת, אבל המבחר הזה בסופו של דבר אמור לשרת את הכלבים בצורה הכי טובה על ידי התאמה של סוג האוכל לכלב שיהיה הכי מתאים להם.

כלבים מכל מיני סוגים

באופן די כללי חברות המזון לכלבים מחלקות את המוצרים שלהם לפי כלבים גדולים מאוד, כלבים גדולים, כלבים בינוניים וכלבים קטנים, שלאחר מכן עבור כל אלה ישנה חלוקה לפי גיל והתאמה של האוכל לכלבים בעלי בעיה בריאותית מסוימת כמו כאלה שנוטים להשמנת יתר.

אם אתם יודעים לומר מה גיל הכלב, הסוג שלו(מה שיעיד גם על הגודל הממוצע שלו) והאם יש לו צרכים מיוחדים, אתם תוכלו למצוא בקלות כמה חברות אשר מייצרות אוכל לכלב שלכם, כך שמה שנותר לכם זה לבחור את הסוג המועדף עליכם לפי המלצה של וטרינר או רכישה לפי המחיר שמתאים לכם ביותר.

במידה ואתם עדיין לא בטוחים לגבי הסוג שאתם מעוניינים לרכוש, שאלו האם ישנן דוגמיות שאותן ניתן לקחת הביתה כדי שתבדקו איזה סוג הכלב הכי אוהב לאכול.

לאחר שסיימתם עם האוכל היבש, חפשו גם אוכל רטוב שמגיע בשימורים וגם כאן ניתן לבחור באוכל שמתאים לטיפול בכלב בצורה ספציפית או במשהו כללי שמגיע בטעמים שונים.

 

בחירה של אוכל לכלב חייבת להיות מושכלת וחשוב לגוון את האוכל עם שימורים בל מיני טעמים ומידי פעם להעניק לכלב גם חטיפים טעימים גם עבור התנהגות טובה וגם לשם שמירה על ניקיון השיניים על ידי הלעיסה של העצם.

אודות שרון קורן