» משפחה » אירועים משפחתיים » השלם גדול מסך חלקיו

השלם גדול מסך חלקיו

אתם מחפשים אחר מקום שיתאים לאירוע שלכם אבל אתם לא בטוחים איזה מקום לבחור עבור האירוע, כי שיראה מלא ועדיין יהיה עם מספיק מרווח עבור כל האורחים לשבת בנוחיות ולרקוד ברחבת הריקודים מבלי להרגיש לבד על הרחבה או שהמקום פשוט צפוף מידי. אכן, גם כאשר מחפשים מקום לאירועים קטנים הבחירה עדיין אינה פשוטה גם אם היא מצמצמת את האפשרויות במאוד ואמורה לקצר את התהליך.

מה חשוב לבדוק כאשר מחפשים אחר מקום לאירוע האינטימי שלכם? עקבו אחר ההשגות שלנו מאירועים שערכנו בעצמנו, ותוכלו לדעת בצורה טובה יותר איך לגרום לאירוע שלכם להרגיש הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת…

ראשית, בדקו האם כל אזור הינו מרווח במידת האפשר מכל אזור אחר. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שחלק מן האורחים ישבו בשולחנות שהינם ממש סמוכים אל מערכת ההגברה של האולם. הם לא ייהנו מן האירוע ואתם לא תבינו מדוע אנשים מתרוצצים ואינם מתיישבים בכניסה אל האולם.

שנית, וודאו כי השולחנות והכיסאות ערוכים בצורה נכונה שמאפשרת ישיבה של כמות סועדים נכונה לגודל השולחן. לעיתים יוצא לנו לשבת באירוע כאשר בכל פעם בה אנו מנסים לאכול המרפק שלנו פוגעת במרפק של זה שיושב לצידינו. זו תחושה לא נעימה וכנראה שצמצמתם יתר על המידה את מקומות הישיבה שבכל שולחן. לא מכבד ולא נעים לשבת בצורה זו.

 

שלישית, בהרבה פעמים מקום לאירועים קטנים משקיע בצורה רבה בעיצוב של המקום, כך שלא יישאר לכם הרבה מה לעשות עם זה, באופן זה אתם חוסכים סכום ניכר של כסף אז חפשו אחר מקומות כאלה שהינם עדיפים בהרבה על פני אולמות ישנים שמצריכים עיצוב רב רק כדי שלא לראות את הקירות הלא מושקעים וכל היתר…

אודות שרון קורן