» תיירות » טיולים בארץ » להגיע אל היעד לאחר נסיעה נעימה

להגיע אל היעד לאחר נסיעה נעימה

אתם מתכננים לצאת בתור קבוצה לטיול משותף, אבל מעוניינים כי אדם אחר יבצע את הנהיגה, בזמן בו כולכם נמצאים ברכב אחד ומעבירים את הזמן בנעימים עד להגעה שלכם אל היעד של הטיול?

אם כן, רכישה של שירותי הסעה יהיו פתרון נהדר ליציאה לטיול משותף בו אף אחד לא נוהג וכולם נהנים מזמן של איכות יחדיו, אולם איך מוצאים חברת הסעות לטיולים שיכולה לספק נסיעה נעימה מכל ההיבטים? המשיכו לקרוא אם ברצונכם לדעת מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברה של הסעות מקצועית ואמינה.

1.      הדבר הראשון והבסיסי ביותר אותו עליכם לבדוק הוא שיש לאותה חברה של הסעות את הרישיון להפעלה של עסק(דגש על רישוי הסעות ציבוריות) ולנהגים את הרישיון לנסיעה ברכב ציבורי כמו אוטובוס ומיניבוס, בהתאם לרכב עליו מסיע אתכם הנהג.

2.      בדקו האם מדובר בכלי רכב חדשים עם כל הציוד המתקדם על מנת שהנסיעה תהיה נעימה וממוזגת, וללא תקלות לא נעימות לאורך הדרך משום שמדובר בכלי רכב ישן ולא מתוחזק.

3.      אם מדובר בהסעה עבור ילדים אתם חייבים לוודא כי ישנה עמידה בתקנה 84 של משרד התחבורה להסעות של ילדים.

4.      קבלו המלצות מחברים ובעלי עסקים שכבר הזמינו שירותי הסעות לטיולים כמו שאתם מחפשים לקבוצה שלכם לגבי חברות הסעות שעומדים בכל הדרישות שיש לכם.

5.      בדקו כי יש לחברה מוניטין חיובי ושנים רבות של ניסיון בתחום שיכול לשמש אתכם במידה רבה לכל אורך הטיול מכיוון שמדובר בצוות מיומן ומקצועי שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

אל תשכחו, ההבדל בין הגעה ליעד בצורה נעימה לבין הגעה לאחר נסיעה מלאה בתקלות, חוסר במזגן וכדומה, גורמת לתחילה של אותו יום להיראות כבר שלילי, ולאותם אנשים שנסעו עם חברה זו להיות מתוסכלים ולא רעננים לקראת יום חדש של עבודה או יום כיף עם חברים.

אודות שרון קורן