» פנאי » להכין פינת משחק בהשקעה קטנה

להכין פינת משחק בהשקעה קטנה

תמיד מגיע השלב בו הילדים המתוקים שלנו כבר משועממים מן הטלביזיה שיוצרת להם אזורים אפורים במוח, אז למה שלא תצאו איתם לטיול מרענן מחוץ לבית(והכוונה היא לא לטיול של שופינג קניון), אולם מה עושים שמדובר בחודשים הכי חמים בשנה ואתם רק משניה אחת בחוץ כבר נוטפים מזיעה?

למה שלא תנצלו את האזור הריק ההוא שיש לכם בגינה, ותשקיעו ביצירה של אזור משחק צבעוני ויצירתי עבור הילדים שממש לא משנה להם הטמפרטורה כל עוד יש להם תעסוקה מעניינת למשחק עד לשעת ארוחת הערב. דבר זה יכול לפתור לכם את הבעיה של ילדים שצמודים למסך אלקטרוני רוב שעות היום, וגם להוציא להם את האנרגיה שמצטברת להם אחרי שעות רבות ללא מעש ואכילה של חטיפים מולחים ומתוקים שהופכת אותם לחטיפי אנרגיה שלא דועכת.

הרי כבר השקעתם ביצירה של סוכך נהדר מפני השמש וריפדתם את החול בדשא סינתטי נעים ורחב יריעה שממש כיף לעמוד עליו יחפים, אז למה שלא תשקיעו ברכישה של מתקני שעשועים נהדרים עליהם יכולים הילדים להעביר שעה ואפילו שעתיים של משחק מלא הנאה, ואולי אפילו להזמין חברים למשחק משותף.

רק תוסיפו אל כל החגיגה ארטיקי קרח ומסיבת פיג'מות ותקבלו חבורה של ילדים שנהנית לה מזמן משחק בדיוק כפי שילדים בגילם צריכה לעשות.

אם רכישה של מתקני שעשועים הינה יקרה לכם מידי, תמיד ניתן לחפש באתרים של יד שנייה מתקנים משומשים שנמצאים במצב תקין ואולי אף עדיין יש עליהם אחריות של יצרן.

 

מי יודע, אולי אפילו תמצאו דברים נוספים שיכולים לעניין את הקטנטנים או אתכם עם מציאה נהדרת של כסא נדנדה שנעים להתנדנד ולהתערסל בתוכו בגינה היפה שלכם. שווה בדיקה.

אודות שרון קורן