» פנאי » לשחק עם הילדים בחופש

לשחק עם הילדים בחופש

לא יודעים כיצד להעסיק את הילדים בפעילות שלא תצריך מכם עבודה רבה מידי ועדיין תעניק להם את כל מה שהם צריכים מכם בזמן הפנאי יחדיו? למה שלא תצאו מידי פעם לגן השעשועים שנמצא בקרבת הבית? ילדים זקוקים לתשומת הלב שלנו כדי להרגיש בטוחים ואהובים אך הם גם זקוקים לפעילות כדי להוציא את כל האנרגיה הזאת שיש להם כמעט עד אינסוף.

פעילות על מתקני השעשועים בגן השכונתי יכולה לעזור להם להשתולל קצת וללמוד עוד על עצמם ועל היכולות שלהם על אותם המתקנים שרק הולכות ומשתכללות כאשר הם צוברים יותר ידע ויותר היכרות עם מה שהגוף שלהם יכול לבצע.

אתם יכולים מצדכם לחכות בצד עם חטיף טעים ושתייה לשעת המנוחה בין מתקן אחד לאחר, לפקח כי הם לא מציקים או מוצקים על ידי ילדים אחרים ולעודד אותם בכל פעם בו הם הצליחו לטפס על מתקן ולרדת ממנו בהצלחה.

אפשר גם לשבת על נדנדה לילדים זוגית ולהתנדנד איתם בנחת עם שירים ומשחקים שרק ילדים יכולים להבין והורה יכול לספק.

מבחר הנדנדות בגני השעשועים כבר אינו מה שהיה פעם, והיום אפשר למצוא בגנים החדשים נדנדה לילדים שבאה כמו ערסל רחב ומחבק וכזאת שמתפתלת כמו נחש עם מקום אפילו לשישה ילדים!

גם בגני הילדים החדישים יותר המתקנים הינם בטיחותיים, אך עדיין מייצרים את הסביבה לה זקוק כל ילד כדי ליהנות מזמן איכות עם ההורים או אפילו עם כמה חברים מהשכונה.

 

ממש לא חייבים להוציא הרבה כסף כדי לעשות קצת כיף עם הילדים, גשו לאחד מגני השעשועים הגדולים שמציעים מבחר רחב של פינות משחק יצירתיות, אגם מלאכותי עם דגים, נדנדות מכל מיני סוגים וצורות, מגלשות בכל מיני גבהים ואינספור של הזדמנויות להראות להם עד כמה אתם אוהבים!

אודות שרון קורן