» קניות » צרכנות נבונה » רובוט, תנקה לי!

רובוט, תנקה לי!

הבנייה של היום כוללות כמות גדולה מאוד של חלונות, בעיקר בדירות של בניינים רבי קומות בהן הבניה כוללת ויטרינות גדולות וכבדות מזכוכית ומרפסות עם מעקה העשוי כולו מכמה לוחות העשויים מזכוכית עבה.

עיצוב מסוג שה הינו מודרני וניתן לראות אותו כמעט בכל אחד מן הבניינים אשר מוקמים בסביבת המגורים שנמצאת לידכם.

אומנם זכוכיות אלה מסייעים לנוף מהמרפסת להיות בולט יותר ולמרפסת עצמה גדולה ואינסופית, אך כמות האבק שמתמקמת לה על גבי הזכוכיות הללו הינה רבה ואינה פשוטה לניקיון בכלל.

לנסות לנקות לבד

הניקיון הכי טוב עבור חלונות של בית הינו הסרה של החלונות מן המסילה של החלון וביצוע של שטיפה יסודית, ייבוש עם מטלית מיוחדת כדי לשמור על מראה מבריק והחזרה של החלונות למיקום על גבי המסילה בכל חדר וחדר.

עבור הויטרינות הגדולות מדובר בעבודה מאומצת מאוד מכיוון שלרוב יהיו אלה חלונות כבדים מאוד וישנה סכנה של מעידה ושבירה שלהם.

לבסוף נשארו הזכוכיות של המרפסת אשר מצריכים גמישות ועבודה קשה בה צריך לנסות ולהגיע לכל אזור של הזכוכית החיצונית מבלי לסכן את עצמנו פיזית שכן מדובר בגובה רב בבניין רב קומות והסכנה היא גבוהה ביותר.

שאחרים ינקו לנו!

אפשר להזמין חברה אשר מבצעת ניקוי של חלונות ולקבל כמה שעות פנויות ללא ניקיון מאומץ, התוצאה תהיה מקצועית ולרוב גם תישמר ליותר זמן כאשר החומרים עימם מבצעות חברות ניקיון את העבודה הינם כאלה שמסייעים לזכוכית להישאר מבריקה ונקייה לאורך זמן.

אפשרות נהדרת אחרת היא שימוש ברובוט מנקה חלונות. תחשבו על הקלות של הצמדה של המכשיר אל החלונות שצריכים ניקיון ופשוט לחכות עד שהוא יסיים את העבודה שלו בשבילכם.

 

כמו שיש לנו מכשיר שמנקה לנו את הרצפות בצורה רובוטית, כך גם ניתן כעת לנוח בשעה בה רובוט מנקה חלונות מבריק לנו את החלונות ומסיר את כל האבק שהצטבר לו עליהם.

אודות שרון קורן