» אוכל ומזון » פינגר פוד – איך ולמה זה הפך להיות להיט בכל מסיבה

פינגר פוד – איך ולמה זה הפך להיות להיט בכל מסיבה

פינגר פוד – איך ולמה זה הפך להיות להיט בכל מסיבה

פינגר פוד הוא קייטרינג ששינה את הכללים. מותר לאכול בידיים וזה לא נחשב לחוסר נימוס, לא צריך לשבת כל האירוע מסביב לשולחנות, אפשר לאכול בעמידה באלגנטיות תוך כדי שיחה עם חברים וליהנות מהאוכל, מהעיצוב שלו ומהאווירה הכללית והמיוחדת באירוע.

פינגר פוד – אתם שואלים, המומחים עונים!

  • מה זה בכלל פינגר פוד?

זהו קייטרינג שבו על המזנונים מוצבים מגשים ועליהם אוכל במנות קטנות. אפשר להגיש את זה בסגנון בופה או לשכור מלצרים שיסתובבו בין האורחים עם המגשים. המנות הקטנות מענגות את העיניים וגם את החיך, הן מעוצבות באומנות מיוחדת ומוגשות במגוון טעמים. אפשר להגיש מנות קרות, מנות חמות, מנות טבעוניות וקינוחים ולהתאים את סוג האוכל לכל אורח.

  • מה היתרונות של סגנון האירוח הזה?

היתרון הגדול ביותר הוא שהאורחים אינם צריכים לשבת מסביב לשולחן מספר שעות ולנהל כל הזמן שיחה רק עם החברים לשולחן. כאן הם יכולים לקחת את האוכל בידיים, לאכול באלגנטיות בעמידה או בהליכה, לפגוש את כולם ולנהל עם כל אחד שיחה ערנית ומרתקת.

יתרון נוסף, האוכל אינו מכביד על הקיבה. המנות הקטנות טעימות ומשביעות. בגלל גודל המנות אפשר לטעום מכל דבר ולא להרגיש הרגשת מלאות וכובד.

  • לאיזה אירועים זה מתאים?

מנות קטנות הפכו להיות טרנד לוהט וגולת הכותרת של כל מסיבה. הם מתאימות לכנסים, לאירועי השקה, למסיבות משפחתיות קטנות וגם גדולות. הן יכולות להיות המנות העיקריות והן יכולות להיות מוגשות בקבלת פנים, לפני המנות העיקריות. בכל מקום שבו הן יוגשו הן יהפכו ללהיט וישדרגו כל מסיבה.

  • האם אוכל לקבל דוגמות של תפריטים מובילים ?

בקייטרינג פינג פוד אפשר להכין כמעט כל סוג של אוכל. אפשר להגיש מאפים מיניאטוריים, מגשים עמוסים בפירות העונה חתוכים, מגשי גבינות מסוגים שונים, מגשי ירקות טריים או אנטיפסטי במגוון טעמים, ממולאים, מיני קיש אישיים, פשטידות קטנות ואישיות, לחמניות ביס ממולאות בגבינות או בסלטים כמו סלט טונה, סלט ביצים ועוד סלטים פיקנטיים רבים וטעימים.

אודות yves