» כללי » טיפים להצעת נישואין מדהימה ולא יקרה

טיפים להצעת נישואין מדהימה ולא יקרה

 

לא נולדת עם לימוזינה בחנייה? זה לא אומר שלעולם תוכלו לקחת את בת הזוג שלכם לסיבוב בשכונה בלימוזינה מפוארת. למעשה, השכרת לימוזינה היא לא עסק מסובך. אתם יכולים להזמין לימוזינה להצעת נישואין ממש עכשיו מבלי לצאת מהבית.

תכנון של הצעת נישואין מושלמת

המרכיבים הדרושים להצעת נישואין רומנטית ומושקעת הם : יעד לאיסוף, לימוזינה יוקרתית עם נהג פרטי, ארוחת שף על חוף הים או מסעדה, לילה בצימר או מלון מפנק.

איסוף בלימוזינה הוא חוויה מיוחדת בפני עצמה. אתם תרצו שכמה שיותר אנשים יראו אתכם בלימוזינה עם דגש על חברים, מכרים, עמיתים לעבודה והמוכר במכולת השכונתית. המקום בו מתחיל הערב המושלם שלכם שצפוי להתפתח להצעת נישואין (היא עדיין לא יודעת) הוא מקום העבודה שלה. היא תסיים עוד יום עבודה שגרתי, תצא מהמשרד ותגלה שם אותך ממתין לה ליד לימוזינה יוקרתית.

לאן נוסעים?

כל נסיעה שגרתית בלימוזינה הופכת לחוויה מיוחדת ומרגשת. גם עמידה בפקקים בלימוזינה הופכת לחוויה מהנה. לטובת הצעת נישואין תזמין מקום במסעדה ששניכם אוהבים. הרומנטיים יתאמו ארוחת שף במיקום קסום על חוף הים או ביער. את הצעת הנישואין תוכלו לבצע במהלך ארוחת הערב. נהג הלימוזינה ימתין לכם בקרבת מקום.

כעת כאשר אכלתם טוב, היא אמרה כן, התרגשתם ובעיקר, צילמתם תמונה של האצבע עם הטבעת והעליתם לרשתות החברתיות, נשאר לכם רק להגיע אל המלון שהזמנתם עייפים אך מרוצים. אל תשכחו לתאם מראש קישוט רומנטי לחדר. במידת האפשר כדאי לבחור בחדר או צימר עם ג'קוזי ואווירה רומנטית. בבוקר תתעוררו בפעם הראשונה כזוג מאורס אל ארוחת בוקר מלכותית.

הצעת נישואין רומנטית וקסומה לא חייבת להיות מסובכת או מאוד יקרה, היא צריכה רק לכלול לימוזינה.

אודות Reuven