» משפחה » אירועים משפחתיים » אירועים של פעם בחיים

אירועים של פעם בחיים

בארץ כבר ניתן לראות כי ישנם לא מעט רכבים מפוארים שעולים מעל למיליון שקלים. זה כבר פחות מרגש אנשים לראות רכב מן הסוגים הללו נוסע לו בכבישי הארץ, אבל, כשרואים רכב כמו לימוזינה עדיין זו מצליחה לסובב את הראשים, הרבה בשל העובדה כי יודעים שיש שם אנשים שנמצאים בדרך לאירוע של פעם בחיים.

כמה עולה השכרת לימוזינה

העלות עבור השכרה של רכב מסוג לימוזינה הגיוני כי תהיה גבוהה משל רכבים פשוטים או רכבים מהודרים אחרים. מדוע? כי ברכב מן הסוג הזה יכולים לנסוע הרבה יותר אנשים, כי הרכב מגיע עם כל מיני סוגים של פינוקים וכי הרכב הזה מגיע למעשה עם השירות הכי מפנק של נהג פרטי. השכרה יכולה להיות בעלות  ממוצעת של כ-1500 ₪, והעלות הזו יכולה להכפיל את עצמה בהתאם לטווח שבו את הלימוזינה שוכרים.

איזו לימוזינה בוחרים

כאן יש להבין שיש כל מיני סוגים של דגמי, ההבדל העיקרי הוא בין רכב קצר לרכב ארוך, ובין כל אלה יש גם את האפשרות לשדרג עוד הלאה אל רכבים יוצאי דופן כמו לימוזינה ג'יפ, שמתאימה למי שלא רק אוהב רכב מפואר וארך, אלא רכב שיהיה בגובה של ג'יפ.

מתאימה לאירוע מיוחד

רכב מפואר הוא הרכב היחיד שאיתו צריכים להיכנס אל אירוע. זה די מיותר להסביר את הצורך הזה עבור אירוע של חתן וכלה, אבל יש עוד מיני אירועים מיוחדים שמתרחשים בחיים של האדם, בהם הוא רוצה להקדיש קצת יותר ולהגיע עם רכב מהודר ברמה הכי גבוהה. זה יכול להיות גם נשף י"ב, הצעת נישואין רומנטית וגם נסיעה של אנשי עסקים. כל מה שמגדיר את האירוע בתור מיוחד רלבנטי להתייחסות הולמת עם רכב מתאים.

אודות שרון קורן