» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » היתרונות של קלנועית קומפקטית

היתרונות של קלנועית קומפקטית

אם פעם סבא וסבתא היו נשארים בביתם עד אשר מישהו היה בא לבקר אותם, הרי שנכון להיום גם אם מדובר בגיל מופלג שבו קשה לקום מן המיטה, ניתנת האפשרות לכל מי שנמצא בגיל השלישי להמשיך ולטייל מחוץ לבית גם אם המצב הגופני שלו לא הכי אידיאלי בסיוע של קלנועית שעושה את כל העבודה של ההליכה עבורם. בין כל אלה ניתן לרכוש קלנועית מתקפלת, והיתרונות של הקיפול עושים את ההבדל לטובה.

ניידות גבוהה של הקלנועית

לא משנה לאן רוצים לצאת לטיול, אם זה לטיול ברחבי הרחוב או טיול אל עבר עיר אחרת בכלל, הכל מתאפשר ברגע בו יש לכם קלנועית מתקפלת בצורה מהירה ונוחה. המנגנון של הקיפול שהופך את הקלנועית לקטנת מידות באופן משמעותי, מביאה את האפשרות לצאת אל עבר טיול, נופש, בעיר אחרת כאשר את הקלנועית ניתן לאחסן בתא המטען עד אשר יוצאים מן המכונית ויכולים לצאת לטייל ולחקור את המקום החדש בהנאה ובנוחות רבה. לא צריכים לחפש אחר דרך לשאת את הקלנועית לטיול, ולא צריכים לבטל חופשה רק בשל העובדה כי קלנועית לא ניתן לקחת ברכב "רגיל" בשל גודלה.

אחסון נוח בכל מקום בבית

מכיוון שקלנועית מתקפלת הופכת להיות קטנת מימדים כל כך, לא צריכים לחשוב מבעוד מועד היכן שמים את הקלנועית ברגע בו היא כבר אינה בשימוש או שהיא צריכה להיות בעמדה של הטעינה. אנשים רבים מוגבלים לרכישה של קלנועית מכיוון שהם חיים בדירת מגורים שבה אין להם היכן לחנות את הקלנועית ללא כל דאגה, וברגע בו מדובר בקלנועית קטנה גם כאשר היא במצב פתוח ועוד יותר כשהיא מקופלת, ניתן להניח אותה בכל מקום נוח בבית, ואפילו להיכנס איתה אל המעלית של הבניין, ברוב המקרים, ללא כל בעיה.

אודות שרון קורן