» בניה ושיפוצים » איך בוחרים חברת ניקיון לעסק

איך בוחרים חברת ניקיון לעסק

 

כל מי שמקבל לידיו מפתחות למשרד חדש חייב לא רק לדאוג לסדר והניקיון הראשוניים, אלא גם לכל אלה בזמן שבו כבר נכנסים אל עבודה רציפה. מצורפים כאן השלבים לקראת הבחירה החשובה.

מקבלים רשימת המלצות

הדבר הראשון שאותו יש לעשות לאחר שמבינים כי חייבים חברה שתטפל בכל העניין של ניקיון המשרדים, הוא לקבל מאנשים שסומכים על דעתם רשימה של כמה חברות שירותי ניקיון משרדים בתל אביב. כמובן שאת הרשימה ניתן לסנן כבר על ידי תשאול של החברים לגבי סוג הניקיון הנדרש, רמת שביעות הרצון ועוד מיני פרמטרים שמאפשרים להקטין או להגדיל את הרשימה עד לכדי כמה חברות עיקריות שלאחר מכן יוצרים איתן קשר ישיר כדי להתקדם אל עבר השלב הבא.

מקבלים הצעת מחיר

השלב השני הוא התקשרות עם אותן חברות שירותי ניקיון משרדים בתל אביב על מנת לקבל הצעת מחיר מסודרת ומפורטת טרם הגיבוש של ההחלטה. חברות רציניות אולי ינסו להזמין לפגישה יותר מעורבת מולם, ואחרות יוכלו לספק את טווח המחירים בהצעת מחיר מהירה ונוחה שנשלחת למתעניין שפנה אליהם. הצעות המחיר צריכות לכלול את כל מה שמעוניינים בו, ולכן זה חשוב מאוד לפרט ולהדגיש את השירותים שבהם מעוניינים, כולל שעות הניקיון, פעולות הניקיון, כמות צוות הניקיון וכדומה.

מגבשים החלטה

בשלב האחרון מתחילים לעבור על פני כל המידע שהושג ומנסים לגבש החלטה לגבי המקום שיעניק את השירות הכי רלבנטי במחיר הכי משתלם. זה חשוב לעבור טרם הסגירה של העסקה מול נציג החברה ולוודא את כל הפרטים לצד המחיר שהוצע עבורם, ורק לאחר שבטוחים בהחלטה, אלא אם מקבלים לאחר משא ומתן מחיר טוב יותר, מתקדמים אל סגירה ותיאום מועד תחילת עבודת הניקיון במשרד.

אודות שרון קורן