» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » מתגלגלים בנסיעה חשמלית

מתגלגלים בנסיעה חשמלית

כבישי הארץ מגוונים היום יותר מאי פעם בכל מיני סוגים של כלי נסיעה. את הגיוון הרחב הביאו כל אותם כלי נסיעה הפועלים על חשמל עם בטריה נטענת, ומאותו הרגע והלאה ניתן היה לראות כיצד הכמות הזו של כלי נסעה רק הולכת וגדלה לה מידי שנה. כבר יצא לכם לראות מודעה עבור קלנועית למכירה?

 

היתרון של הפעלה על חשמל

לא צריכים דלק. לא צריכים לחפש אחר מקום עבור תדלוק של דלק יקר, אלא פשוט מחברים את הקלנועית לטעינה של שקע חשמלי רגיל למדי. ושקעים של חשמל נמצאים בכל מקום, ואף יותר מכך עם ההגעה של רכבי נסיעה שפועלים אך ורק על חשמל. משמע? גם חוסכים בהוצאות, גם מקבלים נוחות הרבה יותר גבוה לטעינה של הבטרייה וגם שומרים על הסביבה מפני אדים רעילים שלא קיימים כי הפעולה שקטה ומתקיימת על חשמל. עם יתרונות רבים שקיימים עבור הפעלה של כלי נסיעה על חשמל, נראה כי רכב שמונע על דלק, ימיו ספורים עד אשר ייעלם בכלל.

 

ההתאמה לקהל משתמשים מבוגר

אנשים שנמצאים בגיל השלישי בוחרים פעם אחר פעם בכלי נסיעה מסוג קלנועית, והחיפוש שלהם אחר קלנועית למכירה הוא בדרישה גבוהה לא רק בשל היתרונות הגדולים שצוינו קודם לכן, בפסקה הקודמת, אלא בעיקר בשל העניין שמראה כי קלנועית היא פשוט הרבה יותר נוחה. היא מגיעה עם האפשרות להתאמה הכי הדוקה אל המצב הבריאותי של קשיש, בגובה כניסה שאינו מצריך מאמץ בישיבה או בקימה, ועם גודל קומפקטי שמביא כל מבוגר לכל מקום בעיר, בלי טרחה גדולה וחיפוש אחר מקום של חניה. ההתאמה והגודל עושים את שלהם, והדרישה לקנועית היום מעולם לא הייתה כה בולטת בעבר.

אודות שרון קורן