» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » ארוכה, נוצצת ואלגנטית

ארוכה, נוצצת ואלגנטית

בעידן של היום אפשר לעשות כמעט כל מה שרוצים. ניתן לצאת עם מטוס אל השמיים הפתוחים, ניתן לצאת לנסיעה עם רכב מירוץ, לצאת אל עבר איים ציוריים, ואפשר גם לצאת אל נסיעה עם הרכבים הכי מפוארים. הכל אפשרי כל עוד משלמים, ועל חוויות שכאלה ניתן לשלם כולל נסיעה על רכבי לימוזינה ארוכים ונוצצים.

 

נוסעים רק עם נהג פרטי

עד שלא חשים את הנהנתנות הזו של נסיעה במושב האחורי כאשר ישנו נהג שמסיע למקום שאליו צריכים להגיע, לא ממש מבינים את הרעיון הזה של נהג פרטי. נהג פרטי הוא זה שאחראי על הנסיעה עצמה בצורה מלאה. זה אומר שהוא מקדימה, עסוק בענייניו, בזמן שכל מי שנמצא במושב הנוסעים פשוט מתעסק בלהנות מבלי לחפש מקום של חניה, להשתלב בכביש או לעשות כל דבר שהוא כזה שמחייב תשומת לב מלאה אל הכביש. זה בדיוק מה שמקבלים כאשר מבצעים השכרת לימוזינה, וזה בהחלט פינוק שגורם להבין לכמה רגעים בודדים איך אנשים מאוד עשירים חיים את החיים…

 

בוחרים את הלימוזינה הנכונה

אם כבר יש נהג פרטי, אז למה שכל זה לא יתרחש ברכב מפואר מסוג לימוזינה? הרי ברכב הזה יש הרבה מקום ליותר מאשר שניים או שלושה נוסעים, והאפשרות הזו של יותר נוסעים מביאה לסוג של מסיבה ברכב הזה שבו נוסעים. עד שמגיעים אל היעד אין כל סיבה שהמסיבה כבר לא תתחיל, ועם הבחירה של סוג הלימוזינה למעשה מכריעים את הכמות של האנשים שיכולים להצטרף אל הנסיעה, ואת כל מה שנוכל לראות מבפנים. תמיד זו תהיה לימוזינה ארוכה, ותמיד יהיו מושבי עור מפנקים, אבל האורך לצד רמת האבזור משנים את רמת הפינוק וגם את המחיר, ולכן זה כדאי להכיר את הדגמים הקיימים, כל עוד הם פנויים לאותו תאריך ייעודי.

אודות שרון קורן