» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » הרכב היוקרתי בכל הזמנים

הרכב היוקרתי בכל הזמנים

אחד מן הרכבים הכי מפוארים הקיימים בכל העולם הם רכבי הלימוזינה. רכב זה פופולארי מן היום הראשון בו הוא יוצר ועד לעצם היום הזה עבור אירועים נוצצים והאנשים הכי חשובים.

 

סוגים שונים של לימוזינות

הלימוזינה היא רכב ארוך, אבל יש כמה דגמי שמגיעים בכמה אורכים, וכמה חברות שמייצרות רכב מן הסוג הזה. בין כל אלה ניתן למצוא שלושה דגמים עיקריים.

לימוזינה קלאסית- בלימוזינה מן הסוג הזה יש פחות היצע מבחינת מקום, ולכן היא מומלצת יותר עבור אירועים קטני משתתפים ונסיעות קצרצרות ברחבי העיר. כמובן שהיא עדיין מציעה לרוב אבזור מפנק כמו מושבי עור, מיני בר וטלביזיה….

לימוזינה נשיאותית- זו כבר לימוזינה שלא לחינם נקראת נשיאותית. היא מציעה הרבה יותר מקום עבור יותר נוסעים, עם אורך מרשים של עשרה מטרים של רכב מאוד מרשים מבחוץ ומבפנים. מתאים עבור נסיעה שבה רוצים להביא יותר נוסעים, ולפנק עם כל מה שעדיין אמור להיות ברכב כזה יוקרתי.

לימוזינה פרימיום- לימוזינה מפוארת וארוכה שבה גם ניתן להסיע הרבה נוסעים ולכן היא מתאימה גם לנסיעות בין ערים ולאירועים נוצצים ומיוחדים כמו יום חתונה או נשף י"ב למעוניינים.

 

מה משפיע על העלות

בדרך כלל הדברים אשר ישפיעו על העלות שאותה משלמים עבור לימוזינה בשכירות, הם המועד שבו מבקשים לבצע את ההשכרה. ברגע בו מבקשים לקבל לימוזינה בשכירות צריכים לדעת כי העלות תהיה גבוהה יותר בשיא הביקוש, וכך גם מספר הדגמי שזמין לשם כך יהיה הרבה פחות מגוון.

הדבר הבא הוא הדגם של הלימוזינה. ישנם דגמי פחות מאובזרים, דגמים שהם פחות ארוכים ומאפשרים ישיבה של פחות נוסעים ודגמים שהם של לימוזינה מיושנת למדי. כל אלה יכולים להוריד או להעלות את העלות של ההשכרה, ולכן זה כדאי לבחון את הדגמים הקיימים ולבצע התעניינות מוקדמת של כמה חודשים טרם היום שלשמו רוצים לבצע את הנסיעה.

אודות שרון קורן