» כללי » בסיס למיטה לחדר ילדים – מה הכי טוב?

בסיס למיטה לחדר ילדים – מה הכי טוב?

 

על מנת לחסוך לעצמנו הוצאות מיותרות ולצמצם את הזיהום הסביבתי, כדאי בכל קנייה של רהיט לבית לתת עדיפות לרהיטים בהם נוכל להשתמש במשך עשרות שנים. הגיע הזמן שנשנה את ההרגל להחליף רהיטים אחת ל-3 שנים. בסיס למיטה עשוי עץ מלא איכותי יוכל לשמש את הילדים במשך 20 שנה ויותר. לאחר שהילדים עוזבים את הבית הנכדים מוזמנים להשתמש בבסיס של המיטה. כל עוד חומר הגלם איכותי, אין כל סיבה להחליף את הרהיט הקיים בחדש. תארו לעצמכם שאתם רוכשים עכשיו בסיס מיטה שישמש אתכם גם בעוד 10 שנים וגם בעוד 20 שנה.

איזה בסיס למיטה כדאי לקנות?

אם אתם אכן צרכנים נבונים וחשוב לכם לבחור ברהיט איכותי, תנו עדיפות לרהיטים עשויים עץ מלא. בסיס למיטה עשוי עץ מלא משתלב נהדר עם כל סגנונות העיצוב, יציב, נוח לשימוש, עמיד וניתן לעיצוב מחדש. אם תרצו לצבוע מחדש את בסיס המיטה, כל מה שתצטרכו לעשות זה לרכוש פחית קטנה של צבע לעץ, לשייף מעט את העץ ולהתחיל בצביעה.

מתי צריך לקנות מיטה חדשה?

מזרון נהוג להחליף אחת ל-8 שנים בגלל בלאי טבעי של החומרים. בסיס למיטה אין חובה להחליף כל עוד הוא תקין ויציב. בסיס מיטה עשוי עץ מלא ישמש אתכם לטווח הארוך, העץ אינו נשבר בקלות ואינו מתבלה.

כמה עולה בסיס מיטה מעץ?

תשמחו לגלות שאתם לא צריכים להשקיע סכומים גבוהים בכדי לעצב חדר ילדים. רהיטי עץ מלא מלווים את הילדים במשך שנים ומתאימים גם לגיל ההתבגרות. הבחירה ברהיט קלאסי מבטיחה שימוש ארוך טווח. אם הילדה תרצה לצבוע את המיטה בוורוד זה אפשרי ואתם אפילו יכולים לעודד אותה להשתתף בפרויקט ולצבוע את העץ יחד אתכם.

אודות Reuven